Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kakaz broni tytułu IBO przeciwko Polakowi Wrzesińskiemu na undercard Lopez-Conlon

Kakaz broni tytułu IBO przeciwko Polakowi Wrzesińskiemu na undercard Lopez-Conlon

Undercard Lopez-Conlon, który odbędzie się 27 maja na SSE Arena, zaczął nabierać kształtów, a Damian Wrzesiński (26-2-2) broni tytułu IBO wagi super piórkowej.

„Apacze” po raz pierwszy od lutego 2015 roku będą walczyć w swoim rodzinnym mieście. Następnie mierzy się z 35-letnim „Vrsosem”, który spełnia jego życzenie, wyrażając nadzieję na walkę z człowiekiem z Belfastu.

Kakes odniósł wspaniałe zwycięstwo nad Michaelem Magnesim we wrześniu ubiegłego roku, który zdobył tytuł i miał nadzieję na starcie z długoletnim rywalem Archiem Sharpem, ale jest szczęśliwy, że może zmierzyć się z poznańskim bokserem, który prawie wyłącznie boksował. W swojej ojczyźnie.

Padraig McCrory wciąż czeka na potwierdzenie swojego sprzeciwu, ale to nie Yamaguchi Falcao będzie walczył z Davidem Morellem o „zwykły” tytuł WBA wagi super średniej w sobotę.

Brazylijczyk miał zmierzyć się z McCrory w finałowym eliminatorze, ale zamiast tego otrzymał wezwanie, by rzucić wyzwanie Kubańczykowi w sobotnim hicie Las Vegas pomiędzy Kervondą „Tank” Davisem a Ryanem Garcią.

Nadal oczekuje się, że McCrory będzie następny w kolejce do zwycięzcy, jeśli wygra 27 maja ze statusem eliminatora.
Gdzie indziej Connor Quinn z West Belfast został potwierdzony jako undercard, wraz z parą Armagh, Feargusem Quinnem i Jamesem Freemanem, Willow Hayden z Dublina i Callumem Thompsonem z Liverpoolu.

Potwierdzono dwie walki o tytuł: Piers O’Leary z Dublina broni tytułu WBC International Light-Welterweight przeciwko Alainowi Florinowi Ciorceri, a Nick Paul z Liverpoolu broni tytułu WBC Silver Featherweight przeciwko Ludumo Lamati.

Widzieć Tutaj Póki co do karty

Czy masz coś do powiedzenia w tej kwestii? Jeśli tak, prześlij list o publikacji do Conora McParlanda na adres [email protected] lub napisz do redaktora Anthony’ego Neesona Andersonstown News/North Belfast News, Teach Basil, 2 Hannastown Hill, Belfast BT17 0LT

READ  Polska twierdzi, że pocisk, który wylądował na jej granicy, był przyjaznym ogniem z Ukrainy: NPR