Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kajol opowiada o kręceniu w -27°C w Polsce piosenki, która została złomowana

Kajol opowiada o kręceniu w -27°C w Polsce piosenki, która została złomowana

Dziś, 26 maja 2023 roku, mija 17 lat od początku działalności Aamira Khan-Kajola. Fana zagościł na ekranach kin. Oznaczało to debiut Aamira Khana jako antybohatera pod kierunkiem Kunala Kohli. Dzięki uduchowionej muzyce, świetnemu aktorstwu i wyjątkowej historii, która chwyta za serce, Fanna to film ponadczasowy. Z okazji 17-lecia Fanny Kajol podzieliła się ciekawą anegdotą o usuniętej piosence z filmu, który był kręcony w Polsce.

Kajol dzieli się nigdy wcześniej nie słyszaną historią z Faną, która świętuje 17 lat

Kajol na swoim koncie na Instagramie świętowała #17YearsOfFanaa. Aktor podzielił się nigdy wcześniej nie słyszaną historią z planu filmu. Ujawniła swoją postać, Zuni, z jej „Oh Many Comebacks”. Fana Zawsze wyjątkowy. To dlatego, że musi grać samą siebie w filmie bez okularów.

A ponieważ my, jej fani, uwielbiamy jej wspomnienia, Kajol podzieliła się kolejnym miłym wspomnieniem z planu filmu. W swoim tytule żywiołowa aktorka pierwszego dnia zdjęć do piosenki, Polska -27 °C. Ubrana w cienki szyfon salwar kameez na zamarzniętym jeziorze musiała znosić zimne wiatry i niskie temperatury podczas sesji.

Przeczytaj także: Kajol zgaduje, że zauroczenie Vishala Jethwy jest zabawne | Przewijaj historie

Z drugiej strony jego współpracownik, Aamir Khan, miał na sobie „ładną, grubą kurtkę”, którą kupił na lokalnym targu na potrzeby sesji. Aktor bezczelnie przyznał, że naturalny ból w „Zamrożonej twarzy” nie pojawił się na twarzy Aamira Khana. Nie tylko to, wisienką na torcie było to, że złomowali i ponownie nakręcili całą piosenkę, kiedy wrócili do Bombaju. Kajol wykorzystała tę historię, by pozdrawiać kobiety i bohaterki na całym świecie.

Przeczytaj także: 5 ulubionych dań Kajol ze słynnych restauracji w Bombaju

Fani domagali się ponownego zobaczenia jej z Aamirem Khanem

W krótkim czasie jej post stał się wirusowy, zdobywając ponad 92 000 polubień i wiele komentarzy. Jego fani docenili Fannę i nazwali to jednym z ich ulubionych filmów wszechczasów. A niektórzy domagali się ponownego zobaczenia magii Aamira Khana i Kajol na srebrnym ekranie. W międzyczasie obejrzyj wywiad redaktora naczelnego Curly Tales, Kamiyi Jani, z Ajayem Devganem tutaj.

READ  50-letnia kobieta bije byłą dziewczynę syna w walce MMA w Polsce

Cóż, cieszymy się, że Kajol podzieliła się tym wydarzeniem z #17YearsOfFanaa. Tym razem pytamy Chand poleca w pętli.

Zdjęcie okładki dzięki uprzejmości: Agam