Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Już wkrótce drugi sezon Wiedźmina!!

Netflix drugi sezon Wiedźmina zapalił się na zielono zaledwie kilka tygodni przed premierą pierwszego sezonu, demonstrując swoją wiarę w serial. Spostrzeżenia NBCUniversal opłaciły się: serial znalazł się na drugim miejscu na liście najczęściej oglądanych seriali 2019 roku.

FAN OF FANTASY rozmawiał z Henrym Cavillem (Geralt z Rivii) o tym, co doprowadziło go do tej roli. „Jestem wielkim fanem tego gatunku. Mój ojciec przeczytał książkę po raz pierwszy, kiedy nauczyłem się czytać. To wszystko, co odróżnia ją od zwykłej wyobraźni.

Z tego, co słyszałem, taki jest polski sposób działania. W rezultacie istnieje silny wpływ polski. Muzyka ma bardziej solidną i ciekawą krawędź.

Ponieważ Wiedźmin osadzony jest w tak mrocznym świecie, nie sposób przewidzieć, co się wydarzy, jak ma to miejsce w przypadku Gry o Tron. Ale dość przeszłości! Jaka przyszłość czeka Geralta z Rivii?

Sezon Wiedźmina 2

O premierze drugiego sezonu Wiedźmina

Zapewniam, że to dobra wiadomość dla wszystkich. Filmowanie zostało zakończone. W filmie zza kulis Cavill i prezenterka Lauren Schmidt Hissrich drażnili się, co się stanie. „Oczywiście, nikt z nas nie doświadczył wcześniej takiego sezonu telewizyjnego! Odkąd ostatni raz zostawiliśmy ich w bitwie pod Sodden Hill, Yennefer, Jaskier, Ciri i wszystkie twoje ulubione postacie były zajęte. Cieszymy się, że możemy pokazać ci, co to jest był jak!”

Netflix ogłosił premierę Wiedźmina, Ty i Cobra Kai w ostatnim kwartale tego roku, a także Wiedźmina. Kilka projektów, które mieliśmy nadzieję wkrótce uruchomić, zostało przełożonych z powodu opóźnień postprodukcyjnych i Covid.

Obsada 2 sezonu Wiedźmina?

Hissrich potwierdził dla Deadline, że Cavill i inne gwiazdy Anya Chalotra (Yenever) i Freya Allan (Siri) powrócą w drugim sezonie, jak wcześniej informowaliśmy.

Joey Batty jako Jasker, Myana Boring jako Tessaya, Lars Mickelson jako Strigobor, Tom Canton jako Villavandril, Teresa Wilson-Reed jako Sabrina, Jeremy Crawford jako Yarben Seggren, Royce Young jako Esther).

READ  Smutne zakończenie tego miesiąca… Netflix usunął ponad 10 świetnych filmów i seriali!

Wrócimy wkrótce z więcej dla Ciebie. Ringilla jest jedną z postaci, o których Hissrich chce dowiedzieć się więcej, mówi (via Vulture). – Patrzymy, jak trafiła do Nilfgaardu, kim jest jako osoba i jak ona i Yennefer znalazły się na tak przeciwstawnych ścieżkach. W wyniku tego awansu spoczywa teraz na niej duża odpowiedzialność.