entertainment

Już wkrótce drugi sezon Wiedźmina!!

Netflix drugi sezon Wiedźmina zapalił się na zielono zaledwie kilka tygodni przed premierą pierwszego sezonu, demonstrując swoją wiarę w serial. Spostrzeżenia NBCUniversal opłaciły się: serial znalazł się na drugim miejscu na liście najczęściej oglądanych seriali 2019 roku.

FAN OF FANTASY rozmawiał z Henrym Cavillem (Geralt z Rivii) o tym, co doprowadziło go do tej roli. “Jestem wielkim fanem tego gatunku. Mój ojciec przeczytał książkę po raz pierwszy, kiedy nauczyłem się czytać. To wszystko, co odróżnia ją od zwykłej wyobraźni.

Z tego, co słyszałem, taki jest polski sposób działania. W rezultacie istnieje silny wpływ polski. Muzyka ma bardziej solidną i ciekawą krawędź.

Ponieważ Wiedźmin osadzony jest w tak mrocznym świecie, nie sposób przewidzieć, co się wydarzy, jak ma to miejsce w przypadku Gry o Tron. Ale dość przeszłości! Jaka przyszłość czeka Geralta z Rivii?

Sezon Wiedźmina 2

O premierze drugiego sezonu Wiedźmina

Zapewniam, że to dobra wiadomość dla wszystkich. Filmowanie zostało zakończone. W filmie zza kulis Cavill i prezenterka Lauren Schmidt Hissrich drażnili się, co się stanie. “Oczywiście, nikt z nas nie doświadczył wcześniej takiego sezonu telewizyjnego! Odkąd ostatni raz zostawiliśmy ich w bitwie pod Sodden Hill, Yennefer, Jaskier, Ciri i wszystkie twoje ulubione postacie były zajęte. Cieszymy się, że możemy pokazać ci, co to jest był jak!”

Netflix ogłosił premierę Wiedźmina, Ty i Cobra Kai w ostatnim kwartale tego roku, a także Wiedźmina. Kilka projektów, które mieliśmy nadzieję wkrótce uruchomić, zostało przełożonych z powodu opóźnień postprodukcyjnych i Covid.

Obsada 2 sezonu Wiedźmina?

Hissrich potwierdził dla Deadline, że Cavill i inne gwiazdy Anya Chalotra (Yenever) i Freya Allan (Siri) powrócą w drugim sezonie, jak wcześniej informowaliśmy.

Joey Batty jako Jasker, Myana Boring jako Tessaya, Lars Mickelson jako Strigobor, Tom Canton jako Villavandril, Teresa Wilson-Reed jako Sabrina, Jeremy Crawford jako Yarben Seggren, Royce Young jako Esther).

READ  Przedstawienie wzlotów i upadków bycia influencerem w mediach społecznościowych

Wrócimy wkrótce z więcej dla Ciebie. Ringilla jest jedną z postaci, o których Hissrich chce dowiedzieć się więcej, mówi (via Vulture). – Patrzymy, jak trafiła do Nilfgaardu, kim jest jako osoba i jak ona i Yennefer znalazły się na tak przeciwstawnych ścieżkach. W wyniku tego awansu spoczywa teraz na niej duża odpowiedzialność.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment