Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Józef J.  Chesmar 1931-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Józef J. Chesmar 1931-2023 | Wiadomości, sport, praca

YOUNGSTONE – Joseph John Chesmar, lat 92, zmarł w poniedziałek 28 sierpnia 2023 roku w domu opieki w Polsce.

Joseph urodził się 20 lutego 1931 r. w Youngstown w rodzinie Williama i Mary Maurer Chesmarów i dorastał w rejonie Smoky Hollow. Uczęszczał do Szkoły św. Cyryla Metodego, a następnie do Szkoły Reńskiej.

Po ukończeniu studiów służył przez dwa lata w armii Stanów Zjednoczonych, gdzie otrzymał koreańską wstążkę za służbę, brązową gwiazdę kampanii, medal za służbę ONZ, wyróżnienie za zasługi dla jednostki oraz medal za służbę obrony narodowej.

Po honorowym zwolnieniu pracował dla Republic Steel przez 36 lat.

Józef był wspaniałym synem dla swoich rodziców, a także świetnym gawędziarzem, uwielbiał opowiadać dowcipy i rozmawiać o wszystkim z przyjaciółmi i rodziną.

Był członkiem SS. Cyryla i Metodego przed jego zamknięciem.

Następcami Józefa zostali czterej bracia: William Chesmar, Michael Chesmar, John (Elizabeth) Chesmar i Edward Chesmar; Oraz wiele siostrzenic i siostrzeńców.

Jego rodzice poprzedzili go aż do śmierci i miał z nimi szczególną więź. Brat Anthony’ego Chesmara. siostry Mary Pauline Krall i Dorothy Chesmar Stoller; bratanek Edwarda Chesmara Jr.; oraz szwagierki Nancy Chesmar, Marian Chesmar, Barbara Chesmar i Jane Chesmar.

Rodzina pragnie podziękować pracownikom i opiekunom Shepherd of the Valley w Polsce oraz Hospicjum Domowemu za opiekę i wsparcie dla Josefa i jego rodziny.

Nabożeństwa odbędą się w piątek, 1 września 2023 r. w domu pogrzebowym Vashack-Kerella Funeral Home, 3100 Canfield Road, Youngstown, z wizytacją o 10:00 i nabożeństwem o 11:00, któremu przewodniczy wielebny Bob England.

Pogrzeb odbędzie się prywatnie na Cmentarzu Kalwarii.

Uroczystość Wieczerzy Życia zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Kondolencje można składać i przeglądać online na stronie vaschakkirilafh.com.

(specjalne powiadomienie)