Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Józef I Tripodi Jr. | Wiadomości, sport, praca

Józef I. zmarł. .

Urodzony w Steubenville w stanie Ohio 21 marca 1940 r. był synem zmarłego Józefa seniora i Mary (Agresty) Tripodi.

Joseph ukończył w 1958 roku Centralne Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Steubenville. Miał wielki szacunek i oddanie swoim przyjaciołom i kolegom z klasy. Kontynuował formalną edukację w Steubenville College i ukończył studia licencjackie w 1963. Następnie jego wykształcenie zakończyło się w Petit College of Law – Ohio Northern University w 1967, gdzie otrzymał tytuł Juris Doctor.

Joseph był znanym i szanowanym prawnikiem w New Philadelphia przez 54 lata. Był członkiem zarówno Ohio Bar, jak i Tuscarois County Bar. W 2016 roku został uznany przez Who’s Who Guide za najlepszego prawnika w Ameryce Północnej. Joe bardzo kochał swoją karierę i pracował prawie siedem dni w tygodniu, aż do dnia, w którym w wieku 80 lat doznał udaru.

23 lipca 1970 r. Józef poślubił swoją żonę Karen (Hunter) Tripodi, która poprzedziła jego śmierć. Joe i Karen dzielili razem życie pełne miłości, śmiechu i doświadczeń. Pracowali również z jego kancelarią przez 15 lat, a jego żona pracowała jako sekretarka.

Joseph był zapalonym golfistą i był zachwycony, gdy jego jedyny wnuk Cady zaczął uprawiać ten sport. Joe uwielbia czytać książki i czasopisma, zwłaszcza wszystko, co dotyczy II wojny światowej, kosmosu i lotnictwa. Znalazł wiele radości w bocce i zaprzyjaźnił się z wieloma kumplami, którzy razem uczestniczyli w wielu turniejach.

Józef był oddanym, wspierającym i kochającym mężem, ojcem i dziadkiem. Będzie mu bardzo brakowało jego córek Danielle (David) Ryan i Julie Tripodi, zarówno z Nowej Filadelfii, jak i Deborah Joe Tripodi z Nowego Jorku; Potomkowie, Giordana „Jordania” Jacir i jej mąż Edwin Siukowski z Warszawy, Sophia Jacir, Cady Jacir, Bianca Tripodi i Talia Pershing, wszyscy z Nowej Filadelfii; pasierbowie, Kayla i Morgan Ryan; siostry, JoAnn (Melvin) Gorsich, Dora (John) Foley, obie ze Steubenville i Mary Pozzuoli ze Smithfield, OH; Wiele siostrzenic i siostrzeńców. Opiekun, Kapusta Cathy; i Dedykowana Sekretarka, Janice Christmas.

READ  Nekrolog Phyllis A. Force, Boardman, Ohio

Oprócz rodziców i żony Józefa poprzedziła śmierć jego wnuka von Louisa Gassera i brata Ludwika B. Statywy.

Spotkanie upamiętniające odbędzie się w domu pogrzebowym i krematorium Linn-Hert-Geib w New Philadelphia, 116 Second St. NE, czwartek, 16 września 2021, 16-18, wielebny Brian Flood poprowadzi nabożeństwo Joe’s Life Celebration o 18:00 w kaplicy House of Consolation. Przy grobach na cmentarzu Calvary w Dover odbędzie się specjalna uroczystość.

Zamiast kwiatów można składać datki na pamiątkę Józefa do Hospicjum Społecznego Hrabstwa Tuscarawas, 716 Commercial Ave. SW, Nowa Filadelfia, OH 44663.

Osoby, które chcą to zrobić, mogą przesłać rodzinie osobiste kondolencje i zapalić świecę ku pamięci Józefa, odwiedzając stronę internetową domu pogrzebowego www.GeibCares.com.