Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Józef Devincent 1927-2022 | Wiadomości, sport, praca

Urodzony 21 października 1927 r. w Youngstown, syn Alexandra i Periny Carnival Devincent, Joe przez całe życie mieszkał w okolicy Youngstown, dopóki nie przeniósł się do Hudson w 2022 r.

Joe posiada tytuł licencjata w dziedzinie edukacji uzyskany w dawnym Youngstown College i pracował w chemii na Kent State University. Był członkiem Bractwa Honorowego Omicron Lambda.

Joe rozpoczął swoją karierę jako nauczyciel chemii w Fairfield High School, następnie spędził ponad 30 lat ucząc chemii i biologii w Woodrow Wilson High School, po czym przeszedł na emeryturę w 1985 roku.

Po przejściu na emeryturę z nauczania Joe pracował dla Omega Door przez ponad 20 lat.

Joe był zawodowym muzykiem i przez wiele lat był prywatnym trenerem muzycznym w Tee Ross Music Studio. To właśnie w Tee Ross Music Studio poznał Ruth, która została jego 65-letnią żoną. Ponadto od ponad 30 lat jest członkiem Joe Rannally Orchestra.

Joe służył dwa lata w armii amerykańskiej w jednostce służb specjalnych w Korei i był weteranem amerykańskim.

Joe został pozostawiony, aby upamiętnić swoją byłą żonę Ruth Paco, którą poślubił 4 sierpnia 1956 roku; jego córki, Caroline (Wes) Grey z Hudson, Ruth (Lynn) Bogasnik z Polski; Jego wnuki, Victoria Gray z Pittsburgha, Stephanie Bogasnik (narzeczona Joe Slovsky) z Cleveland, Doug Bogasnick (narzeczona Jill Banko) z Pittsburgha i Wes Gray z Columbus. Zostawia także swoją szwagierkę Mary Grace Paco, a także kilka siostrzenic i siostrzeńców oraz grupę krewnych w Princeton w stanie New Jersey.

Oprócz rodziców, jego siostra Antonette Garitano poprzedzała go śmiercią; jego brat, Armon Devincent; i jej siostra Babe Devincent, która zmarła w dzieciństwie.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić od 8:30 do 9:30 w piątek, 1 lipca 2022 r. w Fox Funeral Home. Wielebny Philip Rogers odprawi nabożeństwo pogrzebowe o godzinie 10 rano w kościele św. Karola w Boardman, a następnie pogrzeb na cmentarzu Calvary.

READ  Białoruski sportowiec pojedzie do Polski po odmowie nakazu powrotu do ojczyzny

Rodzina prosi o darowizny zamiast kwiatów na rzecz Cleveland Eye Bank Foundation, 4775 Richmond Road, Warrensville Heights, OH 44128, w imieniu Joe’go, lub do kościoła św. Karola, 7345 Westview Drive, Boardman, OH 44512 .

Aranżacje zostały przypisane do domu pogrzebowego Edward J. Fox & Sons 4700 Market St. Boardman, OH 44512.

Rodzina i przyjaciele Joe mogą odwiedzić stronę www.fox

funeralhome.org, aby wyświetlić ten nekrolog i przekazać kondolencje rodzinie DeVincent.

(uwaga specjalna)