Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Josep Juranovic z Celticu skazuje Anthony’ego Ralstona za wydanie obywatelowi Rangers ostrzeżenia „brak przyjaciół na boisku”

Nowy znak Celtic Josip Juranovic podczas jego odsłonięcia w Parkhead

Reprezentant Chorwacji dołączył do Celticu w zeszłym tygodniu po transferze 2,6 miliona funtów z Legii Warszawa, gdy Anzhi Postecoglou umocnił swoje opcje na prawym obronie, które obecnie zajmuje Anthony Ralston.

22-letni Szkot walczył o każdą minutę każdego meczu pod kierownictwem byłego szefa Australii w tym sezonie, a jego wszechstronne występy zdobyły uznanie zarówno jego szefa, jak i fanów.

Udział W biuletynie piłkarskim

Udział W biuletynie piłkarskim

Juranovic nie zakwalifikował się do czwartkowego rewanżu Ligi Europejskiej z AZ Alkmaar, ale będzie mógł rozegrać swój pierwszy mecz z Rangers w Ibrox w niedzielę.

Aby to zrobić, będzie musiał zastąpić genialnego Ralstona, ale nowicjusz uważa, że ​​konkurencja może przynieść korzyści obu graczom.

Yuranovic powiedział: „Myślę, że mogę mu pomóc, a on może mi pomóc. Wiem, że jest młody, ale ja też jestem młody. Mam tylko 26 lat.

„Więc nie mogę się doczekać gry z nim, ponieważ jest też świetnym facetem.

„Gdy tylko przybyłem do Celticu, zaczął ze mną rozmawiać i witać. To było dobre, że to zrobił. „

Jeśli Juranović weźmie udział w meczu z Jersem, na tym samym skrzydle może zmierzyć się z chorwacką Borną Parisic, lewą obrońcą Rangersów.

„Na boisku nie mam przyjaciół. Jestem pewien, że myśli tak samo” – powiedział. „W reprezentacji Chorwacji, kiedy jesteśmy wszyscy razem, jesteśmy jak rodzina. Ale kiedy nie grasz w reprezentacji, nie jesteśmy rodziną.

„Nie mogę się doczekać, ponieważ jestem tutaj, aby grać, a nie na wakacje. Czekałem na ten moment, aby zagrać w meczu i, co najważniejsze, wygrać. „

Juranović z niecierpliwością czeka na swój pierwszy smak Old Firm po doświadczeniu Gunpowder Derby w Chorwacji i Polsce.

„Naprawdę lubię te gry, ponieważ każda część jest trudna i musisz skupić się w każdej sekundzie gry, aby upewnić się, że nie popełnisz żadnych błędów”.

Podczas gdy fanom Celticu nie pozwolono uczestniczyć w Ibrox w ten weekend, Joranovic będzie musiał poczekać na pierwsze spojrzenie na swoich nowych kibiców.

– Przepraszam za to, bo chciałem poczuć atmosferę meczu – dodał.

– Ale kiedy wrócę do Celticu po przerwie międzynarodowej, zagram przed naszymi fanami i wszystko usłyszę.

Uzyskaj roczny nieograniczony dostęp do wszystkich transmisji sportowych The Scotsman bez konieczności posiadania pełnej subskrypcji. Analiza ekspercka największych gier, wywiady na wyłączność, blogi na żywo, wiadomości i 70 procent mniej reklam na Scotsman.com – wszystko za mniej niż 1 funta tygodniowo. Zapisz się do nas już dziś