Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Josef Vajlica i Natalie Kander występują w niezależnym filmie o boksie, którego akcja toczy się w Youngstown

Josef Vajlica i Natalie Kander występują w niezależnym filmie o boksie, którego akcja toczy się w Youngstown

YOUNGSTOWN, Ohio (WKBN) — Ponad sto lat temu wytwórnia Warner Brothers rozpoczęła swoją działalność jako producent filmów. Warnerowie byli polskimi imigrantami, którzy osiedlili się w Youngstown przed wyjazdem do Kalifornii, ale mieli tradycję produkcji filmowej. Kontynuuje w dolinie Ciągle dziś.

Youngstown ma bogatą historię, jeśli chodzi o boks i filmy. First News zawitali na plan filmu o boksie w Youngstown.

Scenarzysta i reżyser Josef Vajlica zaczął pisać swój niezależny film w 2019 roku podczas wizyty w Youngstown. Zainspirowały go schody Stambaugh Auditorium, które przypomniały mu scenę z jego ulubionego filmu.

„Przypomina mi to 'skaliste’ schody. Kiedy tu byłem, skłoniło mnie to do pisania trochę” – powiedział Vajlica.

Historia opowiada o człowieku, który traci wszystko i zwraca się do boksu jako egzekutor. Vaglica gra głównego bohatera.

„Skończyło się na tym, że stracił ojca, żonę, dom, pracę – wszystko” – powiedział Vajlica. „Jego ojciec nigdy nie był zawodowcem, więc pójdzie i wygra jedną zawodową walkę”.

Naprzeciwko Vaglicy gra Natalie Kander, która gra jego dziewczynę. Kander pochodzi z Europy Wschodniej, ale obecnie mieszka w Cleveland, pracując na pół etatu.

„To bardzo różni się od tego, w co grałem” – powiedział Kander. „Jestem przyzwyczajony do grania w horrorach”.

Floyd Jackson z New Castle jest ochroniarzem z zamiłowaniem do aktorstwa. Mówi, że to jego trzydzieste szóste strzelanie.

Byłem na różnych rzeczach, takich jak „Prawo i porządek”. Dwukrotnie pracowała z Willem Smithem przy Concussion i Denzelem Washingtonem. powiedział Jackson.

Film jest nadal kręcony. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

READ  Domino oferuje urocze spojrzenie na kwitnącą przyjaźń