Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jon Voight atakuje „kłamstwa” swojej córki Angeliny Jolie na temat wojny między Izraelem a Hamasem

Jon Voight atakuje „kłamstwa” swojej córki Angeliny Jolie na temat wojny między Izraelem a Hamasem

Jon Voight, ojciec Angeliny Jolie, skrytykował poglądy swojej córki na temat wojny między Izraelem a Hamasem i oskarżył ją o szerzenie „kłamstw” w mediach społecznościowych.

48-letnia aktorka Maleficent, która wcześniej była specjalnym wysłannikiem Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców, udostępniła niedawno post, w którym oskarżyła Izrael o „celowe bombardowanie dzieci, kobiet i rodzin pozbawionych żywności, lekarstw i pomocy humanitarnej” w naruszenie prawa dotyczącego praw człowieka. Prawo międzynarodowe.

W odpowiedzi 84-letni Voight stwierdził, że jest „rozczarowany tym, że moja córka… nie rozumie godności Boga i prawdy o Bogu” w płomiennym oświadczeniu wideo udostępnionym 4 listopada na X/Twitterze, po czym dodał „The Armia izraelska musi chronić waszą ziemię”.

Około 1400 Izraelczyków, w tym wielu cywilów, zginęło 7 października, gdy Hamas przeprowadził niespodziewany atak transgraniczny.

Według palestyńskiego Ministerstwa Zdrowia w następstwie ataku w nalotach na Gazę zginęło prawie 10 000 cywilów, w tym 4 000 dzieci.

Następnie Jolie ponownie wezwała do natychmiastowego zawieszenia broni, aby umożliwić dotarcie niezbędnej pomocy do Gazy w czasie, gdy armia izraelska nasiliła ataki na oblężoną Strefę Gazy.

„Na oczach świata i przy aktywnym wsparciu wielu rządów miliony palestyńskich cywilów – dzieci, kobiet i rodzin – poddawane są zbiorowym karom i dehumanizacji, a wszystko to przy pozbawieniu dostępu do żywności, leków i pomocy humanitarnej, co jest sprzeczne z prawem międzynarodowym. ” książki. Dodał: „Odmawiając żądania zawieszenia broni ze względów humanitarnych i uniemożliwiając Radzie Bezpieczeństwa ONZ narzucenie go obu stronom, światowi przywódcy są współwinni tych zbrodni”.

Voight, siedząc przed amerykańską flagą, w trzyminutowym filmie odpowiedział na „kłamstwa” Jolie, dodając, że izraelska armia „powinna chronić waszą ziemię i wasz lud”.

the Północny upał Aktor zaczął: „Jestem bardzo rozczarowany, że moja córka, podobnie jak wiele innych, nie ma zrozumienia godności Boga i prawd Bożych.

Logo Amazona Prime

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

„Chodzi o zniszczenie historii ziemi Bożej, Ziemi Świętej, ziemi Żydów i na tym polega sprawiedliwość dla dzieci Bożych w Ziemi Świętej” – kontynuował Voigt.

Ojciec Angeliny Jolie, Jon Voight, krytykuje „kłamstwa” aktora na temat wojny między Izraelem a Hamasem.

(Jon Voight)

izraelski Twoja armia musi chronić twoją ziemię i twój lud. To wojna. Nie będzie tak, jak myśli lewica i nie da się tego teraz ucywilizować.

„Wy, idioci, uważacie Izrael za problem. Powinniście spojrzeć na siebie i zapytać: Kim jestem?” 'czym jestem?’ Pytam Boga: Czy uczę się prawdy, czy kłamię i naśladuję wszystkich? Ponieważ, moi przyjaciele, kto rozumie prawdę, widzi kłamstwo.

Niezależny Skontaktowałem się z przedstawicielami Jolie w celu uzyskania komentarza.

Jak wynika z oficjalnego wspólnego oświadczenia, w grudniu 2022 r. Jolie zrezygnowała ze stanowiska specjalnego wysłannika Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców po 20 latach „działania na rzecz praw i ochrony osób przymusowo wysiedlonych na całym świecie”.

W oświadczeniu dodano, że od mianowania na specjalnego wysłannika w 2012 r. Jolie „używa swojego silnego głosu, aby budować świadomość i wsparcie dla uchodźców oraz wzywać do pilnych działań i rozwiązań dla osób zmuszonych do ucieczki”.