Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Johnny, obsada: Dawid Ogrodnik gra Jana Kaczkowskiego

Przeglądając wszystkie premiery, które trafiły do ​​serwisu Netflix w marcu 2023 r., ludzie mogą naprawdę posmakować Europy: naprawdę można podróżować po Grecji z Mistrz w kolorze niebieskimzatrzymaj się w Hiszpanii z niebo wysokonastępnie odwiedź Turcję w towarzystwie Przed kim uciekaliśmy? Wycieczka kończy się w Niemczech b Blisko domu: morderstwo na zagłębiu węglowym. A jeśli po tym wszystkim masz jeszcze siły, możesz spędzić kilka godzin w Polsce i poznać historię księdza Jana Kaczkowskiego, oglądając film z 2022 roku Jasio. Jeśli tak, z pewnością zainteresuje Cię aktor grający głównego bohatera: Nazywa się Dawid Ogrodnik; Dowiedzmy się wszystkiego.

Oficjalny zwiastun filmu można obejrzeć w serwisie Netflix Jasio Tutaj na YouTube.

Jasio W serwisie Netflix obsada: Poznajcie Dawida Ogrodnika, czyli księdza Jana Kaczkowskiego

Aktor gra ojca Jana Kaczkowskiego w filmie z 2022 roku Jasio Na Netflix jest polski aktor Dawid Ogrodnik. Jako aktor jest aktywny od 2007 roku, głównie w polskich produkcjach: kiedy Johnny pojawił się na Netfliksie w 2023 roku, miał 36 lat.

W swojej karierze Dawid Ogrodnik zagrał w wielu znanych filmach w Polsce, zdobywając wiele nagród. Jak dotąd jego najważniejszym filmem jest film z 2013 roku Życie wygląda dobrze (Za co zdobył cztery różne nagrody dla najlepszego aktora), 2016 ostatnia rodzina2013 Idai 2017 r Cicha noc, wszystkie polskie produkcje. Możesz obejrzeć oficjalny zwiastun Życie wygląda dobrze Tutaj na YouTubeI natychmiast to rozpoznasz.

Dawid Ogrodnik zaskarbił sobie uznanie całego polskiego środowiska kinowego. za występ w Johnnym, film internetowy opisany jako „Największy kameleon polskiego kina i główny specjalista od grania oryginalnych postaci”. To dlatego, że wiele filmów, które uczyniły go sławnym, to biografie. Właściwie przed Johnnym Życie wygląda dobrzeI ostatnia rodzinaI Ida Przedstawiali postacie, które istniały w prawdziwym życiu.

READ  Operacja Slick łączy wywiad brytyjski i polsko-amerykański

Jak to często bywa z europejskimi produkcjami pokazywanymi na Netfliksie, Jasio To dzięki niemu Dawid Ogrodnik mógł dotrzeć do światowej widowni telewizyjnej.

Znajdź inne ciekawostki o filmach, programach telewizyjnych i ich obsadzie w Auralcrave