Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

John R. Violi 1974 – 2022 | Wiadomości, sport, praca

Hubbard – urodzony John R. Był dożywotnim mieszkańcem Hubbarda i człowiekiem wielu zawodów. John odszedł spokojnie w domu otoczony bliskimi w czwartek, 29 września 2022 roku.

John skupił swoje życie wokół dwóch rzeczy: córki i piłki nożnej. Grał w piłkę nożną od 5 roku życia, aż do ukończenia liceum Hubbard w 1992. Nawet po przerwaniu jego roli jako zawodnika jego miłość do sportu trwała, ponieważ został trenerem niektórych drużyn swojej córki, a także asystentem trener drużyny piłki nożnej dziewcząt w Polish Divinity High School. Był to również wyrok 10 lat.

John od wielu lat pracuje jako architekt krajobrazu. Ta ścieżka kariery rozpoczęła się od jego bliskiego przyjaciela, Gary’ego Dattilo. Poza ich działalnością, przez większość swojego życia pracował na polu golfowym Deer Creek. Założył nawet własną firmę zajmującą się pielęgnacją trawników. John pracował również jako strażnik więzienny i strażnik transportu.

John pozostawił swoją córkę Caitlin Violet i chłopaka Kyle’a Jornigana. Jego matka, Karen B. (Rich Richardson) Lakivita; jego ojciec i macocha, John i Bonnie Violet; jego siostra Angela Violi Beach oraz jej mąż Chad i Delaney Dencio; siostrzenica Ava Beach; jego babcia, Phyllis Lakivita; I wiele ciotek, wujków i kuzynów.

Poprzedził go jego dziadek ze strony matki James A. Lakivita. Dziadkowie ze strony ojca, Rocco D. i Margaret H. altówki; Jego wujek James M. Lakivita; i jego kuzyn Anthony LaCivita.

Rodzina Johna chciałaby serdecznie podziękować Cleveland Clinic i jej oddziałom za całą troskę i współczucie, jakie okazali Johnowi podczas jego odważnej walki.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić od 15 do 20 w piątek, 7 października 2022 r., do domu pogrzebowego Kelley-Cummins. Chrześcijański nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w sobotę 8 października 2022 r. o godz. 10:30 w kościele rzymskokatolickim w diecezji św. Patryka pod przewodnictwem wielebnego Michaela Sawersa.

READ  Polska Liga Piłki Nożnej | Sport narodowy

Rodzina prosi o kwiaty, karty, darowizny i kondolencje na polu golfowym Deer Creek, 7691 E. Liberty St. , Hubbard, OH 44425.

Aranżacjami zajmuje się Dom Pogrzebowy Kelley-Cummins.

Odwiedź stronę www.kcummins.com, aby zapoznać się z tym nekrologiem i przesłać rodzinie kondolencje.

Aby wysłać kwiaty rodzinie lub posadzić drzewo ku pamięci Johna R. Violi, odwiedź naszą kwiaciarnię.

(uwaga specjalna)