Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

John McBride Sheridan 1936-2022 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – John McBride Sheridan, 86 lat, zmarł spokojnie we wczesnych godzinach porannych w poniedziałek 6 czerwca 2022 r., pośród kochającej rodziny.

Urodzony 23 kwietnia 1936 w Youngstown, John przez całe życie mieszkał w Mahoning Valley. Był drugim synem zmarłego Roberta Francisa i Lucille McBride Sheridan. John uczęszczał do szkół parafialnych św. Edwarda i św. Józefa, aw 1955 ukończył szkołę średnią Urszulanek. Był aktywnym wychowankiem Urszulanek, zasiadając w komitetach sterujących na każdym z jego klasowych zebrań.

John pracował przez 41 lat w handlu detalicznym artykułami spożywczymi, w szczególności w The Great Atlantic & Pacific Tea Company, Golden Dawn Foods i Peter J. Schmitt Company. Przechodząc na pół-emeryturę w 1992 roku, John znalazł swoje drugie powołanie w Domu Pogrzebowym Edwarda J. Foxa, gdzie jest kochany od ponad 30 lat. Będzie czule wspominany przez kolegów, a także rodziny, którym służył w czasie żałoby.

John był długoletnim parafianem w kościele św. Patryka i praktykującym członkiem Rycerzy Kolumba, Dywizja 274. Regularnie zgłaszał się na ochotnika do poniedziałkowej ekipy nocnej w Youngstown’s Dorothy Day House.

Bardzo dumny ze swojego irlandzkiego dziedzictwa katolickiego, John był członkiem-założycielem Stowarzyszenia Gaelickiego Mahoning Valley i otrzymał nagrodę Gael of the Year w 1980 roku. Od tego czasu co roku jest wolontariuszem w Komitecie Planowania Spaceru Dnia Świętego Patryka w Mahoning Valley powstania, aw 2007 roku otrzymał nagrodę Billa Auckermana za wybitny wkład w program. W 2012 roku John otrzymał zaszczyt służenia jako starszy lider programu i z dumą przeszedł całą drogę. W 2013 roku został uznany za Irlandzkiego Człowieka Roku przez Old Hibernians of Mahoning County, Section 6. John był dumnym patronem projektu Mahoning Valley Ulster Project, który łączy nastolatków z Irlandii Północnej z rodzinami goszczącymi w Stanach Zjednoczonych w czasach zawirowań .

READ  Maneka i Sathian ubiegają się o zwolnienie z obozu narodowego przed Mistrzostwami Azji. W obliczu braku wyboru

John przeżył swoją ukochaną żonę Mary; jego córki, Mary Kathleen (Dennis) Abboud z Naperville, Illinois i Susan (Thomas) Eich z Boardman; jego wnuki, Thomas (Jessica) Eshe Jr., John (Devon) Eshe, Dennis (Gina) Abboud Jr. i Caroline Abboud; prawnuki, Owen, Nora i Declan Eshe; oraz jej siostry Nora May Larson i Michael (Judy) Sheridan. Pozostawia także wiele swoich siostrzenic, siostrzeńców, siostrzenic i siostrzeńców.

John miał wielu przyjaciół, choć szczególnie cenił sobie trwający całe życie związek z Sue i Jerrym Williamsami.

Oprócz rodziców, John zmarł przez swoje rodzeństwo, Robert (Rita) Sheridan i Mary Theresa (PE) Burrows; Podobnie jak jego zięć, David Larson.

Rodzina Johna jest wdzięczna za miłość i wsparcie okazywane im przez ostatnie kilka miesięcy.

Przyjaciele i rodzina mogą dzwonić od 16 do 19 w czwartek, 9 czerwca 2022 r., do domu pogrzebowego Edwarda J. Foxa, 4700 Market Street, Boardman.

Jego pra-bratanek, wielebny John Sheridan, odprawi chrześcijańską mszę pogrzebową, którą odprawi wielebny Kevin Peters o godzinie 11:00 w piątek, 10 czerwca 2022 r., w kościele św. Patryka, 1420 Oak Hill Avenue, Youngstown. Zostanie pochowany na Cmentarzu Kalwarii.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o wniesienie wszelkich materialnych wkładów w pamięć Johna do kościoła św. Patryka, 1420 Oak Hill Avenue, Youngstown, Ohio 44507; lub Dorothy Day House, 620 Belmont Ave., Youngstown, OH 44502.

Przygotowanie zostało powierzone Edwardowi J. Fox & Sons Funeral Home, 4700 Market Street, Boardman, OH 44512. Rodzina i przyjaciele Johna mogą odwiedzić www.foxfuneralhome.org, aby zobaczyć ten nekrolog i złożyć kondolencje rodzinie Sheridan.

(uwaga specjalna)