Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

John H. Chikas 1942-2023 | Wiadomości, sport, praca

LOWELLVILLE – John H. Chekas, lat 80, zmarł w Domu Hospicjum w Polsce we wtorek, 4 kwietnia 2023 r., z żoną u boku, po krótkiej, ale dzielnej walce z rakiem.

John urodził się 6 października 1942 r. W Youngstown jako syn Andrew F. i Elizabeth Clacas Chicas. Uczęszczał do St. Patrick’s School w Youngstown i jej kościoła, a także ukończył Southern High School. John z dumą służył w piechocie morskiej od 1960 do 1968 roku. Ożenił się z miłością swojego życia, byłą Michelle „Mimi” Hempstead, i bawili się razem przez ponad 30 lat.

John jest właścicielem i prowadzi kilka firm, w tym JC’s Gold and Pawn, Shotokan Karate School, Statewide Security i Tri-Investigations. Pełnił funkcję zastępcy kierowcy w GM Lordstown i był zastępcą w Sting, zastępcy i Mahoning County Narcotics Department aż do przejścia na emeryturę.

John kochał swoją rodzinę i lubił organizować wspólne grillowanie, imprezy przy basenie i rodzinne gry karciane, które trwały całymi dniami! Nie było go bez cygara w dłoni. Johnny i Michelle podzielali tę samą pasję, kochając ocean, opalanie się i spacery po plaży, szczególnie w swojej prywatnej posiadłości w Cocoa Beach na Florydzie, a także plaże i kasyna w Atlantic City i Las Vegas. John kochał troje wnucząt i był najbardziej kochającym i troskliwym „Papą”, zwłaszcza dla swojego małego aniołka Olivii.

John opuszcza swoją żonę Michelle. dwóch synów, Mark Chicas z Boardman i John Chicas z Youngstown; małżeństwo, Richard (Rhonda) Muzengo i Justin Muzengo (Daniel Griffin); Troje wnuków, Richard E. Muzengo III, Cole C. Mozengo i jego wlasne serce, Olivia Irene Mozengo; brat Bill (Billy Ray) Chicas z Youngstown; dwie szwagierki, Terri Hempstead (Siesta nr 1) i Judy (Glenn) Fair; Mary Prima, wielka przyjaciółka; I kilka siostrzenic i siostrzeńców.

Oprócz rodziców śmierć Johna poprzedził jego brat, Andrew Chicas Jr.; oraz trzy siostry, Jenny Chicas, Lucy (Karl) Lentin i Mary Clark; i szwagierka Cindy Chikas; matka i teść, Charles i Norma Hempstead; i jego siostrzeniec, Brandon St. Pierre.

READ  Pingan Ka Paharta wita w domu Millennium World Championship po sześciu miesiącach testów, prób i treningów | Wiadomości bokserskie

Modlitwy odbyły się w środę 12 kwietnia 2023 r. w Domu Pogrzebowym Clemente w Struthers. Zgodnie z życzeniem Johna nie było godzin połączeń.

Rodzina pragnie złożyć szczególne podziękowania pielęgniarkom Hospicjum w Domu; personel Domu Hospicyjnego w Polsce; oraz naszej sąsiadce i przyjaciółce Phyllis Sarna.

Datki materialne w imieniu Johna można przekazać organizacji Animal Charity na stronie www.animalcharityofohio.org lub Hospicjum Doliny.

„Johnny, spoczywaj w pokoju kochanie. Jestem twoim Huckleberry i głośno myślę.” „Drogi”

Zobacz ten nekrolog i wyślij swoje kondolencje na www.ClementeFuneralHomes.com.

(specjalne zawiadomienie)