Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

John Buckley „w dobrym miejscu” wyznacza cele Blackburn Rovers

John Buckley „w dobrym miejscu” wyznacza cele Blackburn Rovers

John Buckley wierzy, że może grać w Premier League i że może się tam dostać z Rovers, po podpisaniu nowego pięcioletniego kontraktu.

Był to pokaz wiary zarówno klubu w Buckley, jak i na odwrót, ponieważ 22-latek był sto lat od pojawienia się w mistrzostwach.

Buckley czuje, że jego gra poprawia się na boisku, a jednocześnie przejmuje większą rolę niż on, i jest gotów mówić więcej, co myśli, po tym, jak trenerzy od dawna opisują go jako „myślącego piłkarza”.

Odegrał w tym sezonie większą rolę w pomocy po odejściu Joe Rothwella, ale nie jest do tego przyzwyczajony, ponieważ przeszedł przez szeregi jako pomocnik.

Jego ostatnia umowa została zawarta zaledwie za 18 miesięcy, a on miał jeszcze dwa i pół roku do zakończenia, ale Buckley był chętny do wykonania remontu i przyznał, że poruszył jego umysł, odkąd zaczął rozmawiać.

Z jego długoterminową przyszłością bez wątpienia skończoną, a negocjacje zakończone, czuje, że jest w dobrym miejscu i jest gotowy do gry w swój najlepszy i najbardziej konsekwentny futbol.

„Wspomniano o tym w zeszłym sezonie, w okolicach Wielkanocy, ale teraz jest to tak ciężkie na moim ramieniu, że teraz jest posortowane” – powiedział.

– Może przemyślałem to, ale cieszę się, że zrobiłem to teraz i mogę wrócić do skupiania się na moim futbolu.

„Jestem tu od dawna, to duża część mojego życia i naprawdę mi się tu podoba.

„Oczywiście powinno działać dla mnie, ale podoba mi się tutaj, więc było to naprawdę oczywiste”.

Buckley zadebiutował w 99 Championship z Rovers w marcu 2019 roku.

W tamtym czasie zespół miał znacznie większy wygląd niż teraz.

Tak więc przebicie się zajęło mu trochę więcej czasu, niż się spodziewał, ponieważ musiał zdobyć zaufanie byłego menedżera Tony’ego Mowbray’a.

READ  Skład organów ludzkich w przestrzeni: w jaki sposób firma rozmawiała Winston Salem, rewolucja w medycynie regeneracyjnej

Nie było żadnych wątpliwości co do talentu, ponieważ Buckley od jakiegoś czasu poświęca się wpływowi pierwszego zespołu, po raz pierwszy pokazując swoją jakość na scenie pierwszego zespołu w przedsezonie 2019, kiedy zamiast służyć. Wypożyczony był trzymany w zespole.

„Kilka osób to powiedziało, po prostu musiałem to poprzeć” – wyjaśnił Buckley.

„Ciągle nad sobą pracuję, myślę, że wszystko tam jest, po prostu chcę być coraz lepszy z każdym sezonem.

„Teraz mój kontrakt jest już załatwiony, moja głowa jest w dobrej przestrzeni i jestem oddany klubowi piłkarskiemu, który myślę, że tylko mi pomoże.

„Musiałem trochę zasłużyć na zaufanie Tony’ego Mowbray’a. Wchodziłem i wychodziłem, co było dla mnie wyraźnie frustrujące, ale ostatni sezon przyniósł z siebie wszystko.

„Chodzi o bycie pewnym siebie w procesie, zaangażowanie w siebie i to, czego potrzebujesz, aby poprawić i pracować nad sobą każdego dnia”.

Jest teraz zarejestrowany do 2027 roku, pierwszy taki kontrakt w klubie od czasu, gdy Ben Brereton przybył za 6 milionów funtów w 2018 roku.

Klub chce być bardziej aktywny w negocjacjach kontraktów, szczególnie dla absolwentów akademii, którzy zwykle znajdują się na dolnym końcu skali wynagrodzeń.

Rovers postrzegają Buckleya jako kogoś, kto może im pomóc w osiągnięciu celu, jakim jest powrót do Premier League, ponieważ pomocnik wierzy, że zarówno jego występy, jak i klub uległy poprawie.

„To jeden z powodów, dla których podpisałem kontrakt tak długo” – powiedział.

Wiem, że klub idzie we właściwym kierunku, mają takie same cele jak ja.

„Chcę być coraz lepszy z roku na rok.

„W porównaniu do zeszłego roku czuję się trochę starszy.

„Wiem, że nie mogę oderwać nóg od gazu, za mną jest dobra konkurencja, w górę i nadchodzi.

„Lubię wyrażać swoją opinię nieco bardziej w tym roku niż w zeszłym, co tylko pomoże mojej grze.

READ  Astronauci ukończyli 6 godzin i 54 minuty spaceru kosmicznego, aby zainstalować ulepszenia stacji kosmicznej

„Ekspert mówi, że jestem myślicielem, myślę o grze i chcę prowadzić regularne rozmowy.

„Podoba mi się.”

Jeśli Buckley zakończy kontrakt, przekroczy 20-letnią granicę w klubie, do którego dołączył, gdy miał sześć lat.

Pamięta swoje wczesne dni w akademii, kiedy widział takich jak Rocky Santa Cruz i Brad Friedel grających w pierwszej drużynie, podczas gdy w szeroko rozpowszechnionym obrazie, że był chłopcem od piłki w erze Jordana Rhodesa, Tom Kearney i Rudy Gested ilustrują jak długo sięga jego powinowactwo do klubu.

Dodał: „Pamiętam, że każdego roku mogłeś udać się do centrum treningowego seniorów i poznać wszystkich chłopaków, Roc Santa Cruz, Brada Friedela, pamiętam, że miał ogromne ręce.

„Kiedy byłem młodszy, naprawdę nie mogłem się doczekać, aby zobaczyć, jak wyglądało środowisko dla pierwszego zespołu.

„Kiedyś kazałem im podpisywać Match Attax (karty), kiedy byli w Premier League, a wciąż mam kilka w domu.

„Miło było być przy niej i patrzeć, jak robią rzeczy dzień w dzień”.

Uzyskaj subskrypcję…

Uzyskaj nieograniczony i nieograniczony dostęp do strony telegraficznej LANCASHIRE dzięki cyfrowej subskrypcji premium