Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Joe Biden: „Nie sądzę, żeby Amerykanie byli rasistami” – American Politics Live |  US News

Joe Biden: „Nie sądzę, żeby Amerykanie byli rasistami” – American Politics Live | US News

→ Cheney traci wsparcie Wśród najlepszych domów Republikanie. Pamiętaj: McCarthy wspierała Cheneya w jej niedawnej walce o członkostwo, podczas gdy był batem mniejszości w Izbie Steve Scales (R-La.) Trzymaj się z boku.

→ Republikańscy prawodawcy powiedzieli nam, że tak Przywództwo Cheneya stało się dla nich problemem w domu. To niebezpieczna pozycja dla każdego przywódcy partii. Kiedy zwykłym członkom zaczynają się od wyborców zadawać trudne pytania na temat członka ich kierownictwa – w tym przypadku ze względu na jej ciągły spór z Trumpem – to duży znak ostrzegawczy.

→ Republikanie narzekają O jej zdolności do prowadzenia procesu przesyłania wiadomości na konwencji republikańskiej, kiedy nieustannie promowała przesłanie, z którym nikt by się nie zgodził.

→ Nie bylibyśmy zaskoczeni Zobaczyć Republikę wzywającą do kolejnego szybkiego głosowania na jej pozycję lidera.

Ale sojusznicy Cheneya Zmęczeni tą krytyką, wskazywali, że właśnie wygrała reelekcję na swoje stanowisko przywódcze z dużym marginesem.

Co więcej, mówią Ta nowa runda presji ręcznej rozpoczęła się, gdy McCarthy poszedł do Fox News w zeszłą niedzielę i wydawał się potykać o swoją odpowiedź na temat swoich interakcji z Trumpem podczas buntu 6 stycznia. Zwolennicy Republikanów w Wyoming uważają, że McCarthy i inni republikańscy prawodawcy czują się nieswojo, gdy Cheney mówi o faktach dotyczących Trumpa.

Wydaje się, że Cheney widzi tę iluzjęO wiele ważniejsze, by pozostać przy dowództwie. Uważa to za walkę o duszę towarzystwa.

A tak przy okazji, nie spodziewaj się Cheneya w ten weekend Na imprezie NRCC. Ona nie pójdzie.

READ  Daniel Penney skazany za śmierć Jordana w Indigo Subway, ponieważ legalny fundusz byłego żołnierza piechoty morskiej przekracza 2 miliony dolarów – Najnowsze aktualizacje