Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Joan Phillips Claypool 1936-2021 | Wiadomości, sport, praca

WOODBURY, GA – Joanne Phillips Claypool, 85 lat, dawniej mieszkanka Austin Town, zmarła w czwartek 20 grudnia 2021 r. w domu opieki Worm Springs Medical Center w Warm Springs w stanie Georgia.

Pani Claepool urodziła się 6 maja 1936 roku w Patton w Pensylwanii jako córka Merle Phillips i Madeline McQuillan Phillips. Dorastała w Youngstown, a po ukończeniu East High School pracowała w Stambaugh-Thompson Hardware.

Poślubiła Ralpha E. Claepoola 24 marca 1962 roku i rozpoczęła życie jako matka i gospodyni domowa. Pani Claypoole przeprowadziła się w kwietniu 2021 roku do Woodbury w stanie Georgia. , aby być blisko syna.

Wśród ocalałych są jej córka Joanne Williams i jej mąż Todd z Austin Town. dwóch synów, William Claypool z Woodbury, Brian Claypool i jego żona Megan z Austin Town; oraz troje wnucząt, Maisie Claepool z Akron, Kayleigh Claepool z Polski i Cassidy Claepool z Austin Town.

Śmierć poprzedziły ją rodzice i mąż.

Rodzina planuje na wiosnę zorganizować nabożeństwo żałobne.

Cox Funeral Home, Manchester, Georgia, pomaga rodzinie w przygotowaniach. Zostaw kondolencje online na www.coxfh.com.

(uwaga specjalna)

READ  Drużyna hokejowa prowadzona przez Manpreeta ma wielu wybitnych zawodników: Dilip Turki | Wiadomości z Igrzysk Olimpijskich w Tokio