Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Joan Collins nazywa Williama Shatnera „idiotą” za podróż w kosmos

Dame Joan Collins skrytykowała Williama Shatnera po tym, jak odbył historyczną podróż w kosmos, nazywając go „idiotą”.

90-letni aktor, najbardziej znany z roli kapitana Jamesa T. Kirka w Star Trek, wystartował z pustyni w Teksasie na początku tego miesiąca w rakiecie zbudowanej przez Blue Origin założyciela Amazona Jeffa Bezosa, stając się najstarszą osobą, podróż. w kosmosie.

Od czasu powrotu Shatner bronił tej podróży, mówiąc, że była to „mały krok”, aby „wydobyć zanieczyszczający przemysł… z ziemi”.

Pojawić się w Pokaz Jonathana Rossa Collins powiedział o podróży Shatnera w ITV: „To niesamowite, prawda? Co za idiota. Kto by chciał to zrobić? Wcale nie. Widziałeś Billa Shatnera?”

„Był w powietrzu, a oni odwracali go do góry nogami. Najpierw zajmijmy się tą planetą, zanim zaczniemy startować.”

Zapytano go, czy odwiedzi tę przestrzeń, swojego kolegę z programu i Dziedziczenie Supergwiazda Brian Cox również był kluczowy.

Powiedział: Nie, wcale. Myślę, że to głupie. Pamiętam oglądanie [Richard] Branson i Bezos idą w górę na 11 minut lub cokolwiek…

„Nie, nie potrzebujemy więcej statków kosmicznych. Mamy tam wystarczająco dużo gówna latającego. Już tego nie potrzebujemy.”

Shatner i trzech innych pasażerów wystartowało w pełni zautomatyzowaną, 60-metrową rakietą New Shepard z Van Horn w zachodnim Teksasie, osiągając wysokość prawie 350 000 stóp i prędkość około 2000 mil na godzinę.

Po locie książę William skrytykował wyścig kosmiczny i kwitnący przemysł turystyki kosmicznej przed inauguracją nagród Earthshot.

Uzyskaj dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz, aby skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Udział

Powiedział: „Potrzebujemy jednych z największych mózgów i skupionych umysłów, aby spróbować naprawić tę planetę, a nie szukać kolejnego miejsca, w którym można iść i żyć”.

Shatner odpowiedział w wywiadzie z Dzisiejsza rozrywka, mówiąc: „To sympatyczny Anglik. Pewnego dnia zostanie królem Anglii. Jest miłym, łagodnym, kulturalnym człowiekiem, ale ma zły pomysł”.

READ  Państwa NATO są gotowe wspólnie reagować na ataki w kosmosie

„Pomysł nie polega na tym, żeby iść:„ Tak, spójrz na mnie. Jestem w kosmosie. Nie, powiedziałbym księciu i mam nadzieję, że książę otrzyma tę wiadomość, to mały krok, aby wydobyć przemysł, wszystkie te zanieczyszczające przemysł… z ziemi.

Pokaz Jonathana Rossa Jest emitowany w soboty o 21:30 w ITV i ITV Hub.

Dodatkowe pokrycie przez Stowarzyszenie Prasowe