Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jim Ryan mówi, że nowa biblioteka gier PlayStation Plus będzie miała „wszystkie wielkie nazwiska”

Play Station Prezydent Jim Ryan Twierdził, że nowa biblioteka gier PlayStation Plus będzie zawierać „wszystkie wielkie nazwiska”.

mówić dalej Oficjalny podcast PlayStation, ten Sony Interactive Entertainment Dyrektor generalny został poproszony o wymienienie niektórych gier, które pojawią się w serwisie.

„Zamierzam się trochę pobawić, aby to uzyskać, ale mogę powiedzieć za darmo, że mamy ogromny udział wydawców w tym programie.

Następnie twierdził, że nowa usługa skupi się nie tylko na większych tytułach, ale także na szerokiej gamie programistów.

Zwiastun okładki konsoli PS5

„Mamy dużych wydawców, mamy małych niezależnych wydawców. Mamy ponad 200 partnerów współpracujących z nami, aby umieścić swoje treści w PlayStation Plus, więc skład będzie naprawdę silny.”

Kilka własnych adresów dla nowej usługi zostało już potwierdzonych, takich jak Bóg wojnyA Spider-Man z MarvelaA Marvel’s Spider-Man: Miles Morales A plecy.

Usługa zostanie uruchomiona około rok po premierze Returnal, co oznacza, że ​​Sony może być gotowe do dodania do usługi największych gier na PS5 w tym czasie.

Dodatkowe adresy, w tym adresy stron trzecich, zostaną ogłoszone w późniejszym czasie, a regularne dodawanie planowane jest w przyszłości, według SIE.

Jednak nie dodasz tytułów własnych w dniu ich premiery w ten sam sposób, w jaki dodajesz Microsoft’s X-Box Game Pass właśnie to robi. Ryan powiedział, że wierzy w takie podejście To „może zaszkodzić” rozwojowi wysokobudżetowych tytułów Sony.

Zapytany o dodanie nowych tytułów Sony do usługi w grze, Ryan powiedział: „To nie była ścieżka, którą obraliśmy w przeszłości. I nie jest to ścieżka, którą zamierzamy podążać z tą nową usługą. „

Podczas tego samego podcastu potwierdził to Jim Ryan Sony planuje kolejne przejęciainne niż niedawne zakupy bungee A Przystań.