Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jim Gaffigan • St. Pete Catalyst

Jim Gaffigan • St. Pete Catalyst

Komik Jim Gaffigan, jeden z najpopularniejszych amerykańskich stand-upów, wystąpi w Tampie 9, 10 i 11 lutego, występując w Morsani Ballroom w David A. straz. W sumie cztery koncerty, w tym dwa w sobotę 11-goy.

To samo w sobie nie jest zaskakujące. Gaffigan koncertuje prawie przez cały rok i regularnie odwiedza Bay Area. Jego koncerty są prawie zawsze wyprzedane.

Tym, co jest niezwykłe w tym czasie i powodem, dla którego jest tak wiele koncertów, jest to, że kręcone są koncerty na Gaffigan’s 10.y Specjalność Netflixa.

Rozmawialiśmy z ojcem pięciorga dzieci o powodach, dla których kręcił tutaj serial, o swoich przemyśleniach na temat komedii, sukcesów i porażek oraz o karierze aktorskiej w filmie — co ciekawe, Gaffigan ma tendencję do wybierania ról dramatycznych, takich jak Chappaquiddick, Tesla I kolizja.

Przyjdź 24 lutego, będzie na ekranie i na żądanie w komedii/dramacie science-fiction linoleum, Jako gospodarz nieudanego programu naukowego dla dzieci, który buduje rakietę w swoim garażu.

powiedział The Hollywood Reporter: „Linoleum Pod wieloma względami jest to mały film, który dotyczy jedynie ograniczonego kręgu ludzi próbujących zrozumieć, jak nadać sens swojemu życiu… ale emocjonalny cios, jaki zadaje, ma za sobą ciężar całego życia ”.

Katalizator Świętego Piotra: Dlaczego lubisz robić filmy?

Jima Gaffigana: Jest to podobne do wstawania. Istnieje pewien przypływ endorfin lub twórcze spełnienie, które daje wymyślenie nowego żartu. Jaka jest moja ulubiona rzecz na ziemi, prawda? Wymyśl nowy dowcip i zagraj na scenie. Czasami może to być tylko jedna linia.

Ale naprawdę lubię grać. A granie w komedii jest zabawne, ale nie daje tyle satysfakcji, co granie innej osoby lub znajdowanie w sobie tej wersji tej osoby.

To coś innego. To trochę jak: „Jak możesz kochać NFL, a także cieszyć się Formułą 1?” Są bardzo różne, ale oferują ten sam rodzaj emocji.

READ  Po kilku opóźnieniach remake System Shock ma ukazać się w marcu

Zabierasz dzieci na tę wycieczkę na Florydę?

Szczerze mówiąc, skoro nagrywam odcinek specjalny, mam nadzieję, że ich nie dostanę. To nie znaczy, że nie ma miłości do moich dzieci. Ale kiedy nagrywasz konkretny klip, chcesz uderzyć we wszystkie cylindry i takie rzeczy.

Twoja wycieczka zaczyna się na początku stycznia – czy tak zaczynasz swój bieg, żeby być gotowym do drogi, kiedy dotrzesz na randki w Tampa?

Cóż, Chappelle mógłby ogłosić, że jutro kręci, i byłoby dobrze. Chcesz, aby cały program był materiałem A; Ty też chcesz, żeby było świeże. To dziwne, ponieważ chcesz, aby było wyjątkowe, chcesz, aby było niezaprzeczalne, a także chcesz wybrać odpowiednie miejsce do wykonania specjalnego ujęcia.

Jednym z powodów, dla których chciałem zrobić Tampę, jest to, że w Zachodniej Florydzie jest coś, co jest prawie środkowo-zachodnie. Myślę, że na Środkowym Zachodzie jest dużo przeszczepów. Ma w sobie element miasta, ale nie byłoby też dziwne, gdybyś spotkał kogoś, kto mieszka na przedmieściach lub na farmie.

W jaki sposób znani i zamożni komicy mogą wciąż znajdować nowe momenty humoru w codziennym życiu reszty z nas? Nie jesteś już tylko jednym z nas, pisarzem – dlaczego wciąż mnie rozśmieszasz?

Komicy czerpią ogromne korzyści z opracowywania tego materiału i interakcji. Ludzie powiedzą „Sprawiasz, że jestem taki szczęśliwy”, ale słuchanie śmiechu jest naprawdę ekscytujące. Nikt nie chodzi do komedii dla pieniędzy. Zwłaszcza kiedy zaczynałeś, nie spodziewałeś się, że trafisz do kin. Zasadniczo, [George] Carlin to robiła i nikt nie oczekiwał, że zrobisz coś wyjątkowego. Sytuacja zmieniła się diametralnie.

Myślę, że rzecz z komikami polega na tym, że w pewnym sensie muszą to robić. Prawdziwy komik nie ma innej motywacji niż przypływ endorfin ze śmiechu.

READ  Bonnie Arnold współpracuje z nową firmą innowacyjną „Moley” — globalne informacje — termin

Ale jak utrzymać kontakt z każdym mężczyzną?

Są pewne dziedziny życia i od żadnej nie uciekniesz. Jeśli masz dzieci, jeśli jesteś obecny w ich życiu, od niczego nie uciekniesz! Nie ma sytuacji ani środowiska, w którym można się znaleźć, w którym dzieci nie są zbyt często na ekranach.

Myślę, że po części wynika to z kultury kraju, z którego pochodzisz. Dorastałem w małym miasteczku w stanie Indiana, podczas gdy moje dzieci dorastały w Nowym Jorku. Więc z nimi może być różnie. Czy to ma sens?

Wciąż jestem tym samym facetem, chyba mówisz?

Zaufaj mi, myślałem o tym. Są ludzie ze Środkowego Zachodu… wydaje się, że nie ma znaczenia, skąd pochodzą. Jak Johnny Depp z Kentucky, ale nie wiedziałbyś o tym. Nie próbuję powiedzieć, że to krytyka, że ​​jest członkiem rodziny królewskiej Hollywood.

Podczas gdy… nawet kiedy jestem na świetnej imprezie, wciąż jestem typem faceta, który po prostu nie pasuje. Nikt nie przyszedł na moje występy, żeby zobaczyć, jakie ubrania noszę, ani nie zdradzić imion ludzi, z którymi spędzam czas

Myślę, że jest pewna autentyczność, która jest bardzo ważna. Myślę, że niepowodzenie związane z posiadaniem pięciorga dzieci jest tym, co trzyma mnie na ziemi.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaki jest scenariusz katastrofy głębokiego komiksu? Masz cały ten nowy materiał, przyspieszasz, jesteś w trasie, nagrywasz specjalny materiał… a jeśli to nie jest zabawne? Czy wychodzisz tam i wszystko, czego chcą, to żarty z „Hot Pockets”?

Nie piszę całego nowego zegarka i nie wychodzę z nim. Kiedy zdobędę punkty w Tampie, mam występy w przyszłym tygodniu. Od początku, w przedstawieniach, w przyszłym tygodniu zamierzam próbować nowych rzeczy. Podczas gdy ja jestem w trybie pełnego polerowania przez cały styczeń. Poprawianie żartów tu i tam.

READ  Po jego apelu do piłki nożnej na całym świecie.

Ale kiedy docieram do weekendu po Tampie, wtedy przez pięć minut na planie próbuję czegoś nowego. To jedna z tych rzeczy, które nigdy nie są nowe. To nie jest całkiem nowa rzecz.

Ewoluuje, tak mówisz. Ale czy sprawy nadal się psują?

tak. Cóż, każdy ma worek jakichś sztuczek przetrwania. Ale bez ryzyka nie ma nagrody, prawda? Więc żarty nie działają? Czy mój występ to żarty? Tak – ale absolutna kompletna katastrofa? Nie, to się nie zdarza.

Jak dla mnie to trochę poukładane, prawda? To teatr, to piękny teatr, ludzie płacą, żeby mnie zobaczyć. To nie jest „po prostu improwizujmy i zobaczmy, co się dzieje w serialu”. Wiedzą, z kim się spotykają.

Fakt, że znają mój punkt widzenia i moje odczucia to ogromny plus. To jest jak rozmowa z przyjacielem. Teraz nie ma gwarancji — ale nie możesz odbyć dokładnie tej samej rozmowy z dobrym przyjacielem, musisz rzucić wyzwanie temu przyjacielowi, a rozmowa musi ewoluować.

Bilety do Straz Center są tutaj.