Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jill Biden wyjmuje kota z torby: White House Dogs mają nowego kociego przyjaciela Joe Biden

W piątek, jak ogłosiła Pierwsza Dama, tak jakby wystarczająca ilość futra nie wleciała do polityki Waszyngtonu, Biden przywiezie kota do Białego Domu.

W najbliższej przyszłości do rodziny psów, starego psa Champa i jego młodszego przyjaciela Majora Majora, dołączy kolejny kot przy 1600 Pennsylvania Avenue.

W wywiadzie dla NBC w piątek rano Jill Biden siedzi obok męża, Joe BidenZapytany o spekulacje, że do zoo w Białym Domu dodano kota.

„O tak, zgadza się” Jill Biden Powiedział. Poprawiła się: „On jest…”Ona Czeka na skrzydłach. „

Zwróciłem się do Anchora Craiga Melvina Joe Biden Powiedział: „Czy to był pański pomysł, panie prezydencie?”

Prezydent zaśmiał się: „Nie, ale to łatwe”.

Bidena zapytano, jak ich zdaniem sprawy potoczą się z Majorem, pierwszym psem w Białym Domu, który przybył ze schroniska, który został niedawno wygnany do domu rodzinnego w Delaware na szkolenie po tym, jak miał trudności z przystosowaniem się do zatłoczonego Białego Domu i zaangażowaniem się w to. w Niektóre przypadki gryzienia.

Jill Biden powiedziała, że ​​przystosowanie się do przebywania w pobliżu kotów było częścią szkolenia pilota. I wygląda na to, że nowy kot będzie również pojazdem ratowniczym.

„To była część jego szkolenia”. Powiedziała: „Zabrali go do schroniska z kotami.

Joe Biden W rzeczywistości, powiedział, to członkowie Secret Service objęli przewodnictwo w tym szkoleniu.

„On radzi sobie naprawdę dobrze”, powiedziała Jill Biden ze śmiechem.

Imię kota nie jest jeszcze znane.

Clintonowie pamiętali swoje białe i czarne skarpetki z kotami Chelsea w rezydencji gubernatora w Arkansas, gdzie Bill Clinton był gubernatorem, a następnie w Białym Domu po tym, jak został prezydentem.

Hillary i Bill Clinton oceniają kota. Zdjęcie: Ruth Fremson / AP

Skarpetki wystraszyły się, gdy przybył szczeniak nowego Clintona, Buddy.

Amy Carter miała syjamskiego kota o imieniu Misty Malarkey Ying Yang i chociaż George W. i Laura Bush byli znani ze swoich szkockich psów Barney i Miss Paisley, mieli również czarnego kota odrzutowego o imieniu India, który był najbardziej nieuchwytny w Białym Domu.

READ  Fauci ostrzega, że ​​USA mogą mieć „naprawdę kłopoty” z gorszą alternatywą dla Delty

w Dokładne śledztwo W The Washington Post gazeta wskazała, że ​​chociaż pierwszy prezydent Stanów Zjednoczonych, George Washington, miał psa, uważa się, że pierwszy kot z Białego Domu pojawił się, gdy prezydentem był Abraham Lincoln.