Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Język polski jest bardziej średni niż większość gier wyprodukowanych w Polsce

Polska jest dobrze reprezentowanym krajem, jeśli chodzi o rozwój sportu. PŁYTA CD. Z ambicji bombowych Project Reds RPG Cudownie do umierającego światła Decland Gry indie Takich jak Frostbunk, Book of Demons i Farm 51 Gry horrory Get Even and Pain Reliever: Like Hell & Damnation, polska grafika deweloperska jest nie mniej. Ale między tymi grami w Polsce niektóre faktycznie przedstawiają Polskę. Medium pięknie przełamuje tę niefortunną tradycję, wykorzystując mieszkanie na początku gry, aby z zaskakująco bliska przyjrzeć się krajowi, w którym zostało wykonane.

Faktycznie, od otwarcia Gutskina, który płynął przez krakowskie Czarne Modejki, po zbliżeniu do mieszkania Jacka, widać wyraźnie, że deweloper Bluper chce skorzystać z globalnego frameworka, nie wprowadzając jeszcze kultury, która stała za wieloma grami.

Mieszkanie Jacka znajduje się w pięknym, ale kiepsko utrzymanym budynku, zbudowanym na początku XX wieku. Spoglądając przez okno, przez mgłę można zobaczyć niezwykłe widoki z zewnątrz pomnika, który jest najlepszym okresem w historii Polski: zwycięstwo Rzeczypospolitej Obojga Narodów nad Zakonem Dutońskim w bitwie pod Grenwaldem w 1410 roku.

Majestatyczny pomnik jest całkowicie niewidoczny na tle ceglanej ściany apartamentu Jacka. Walczy o odnalezienie się w złożonym czasie i miejscu, w którym się znajduje. Mieszkanie Jacka, budynek, pełne Dzielnica Gdyby naziści nie zarekomendowali Krakowa jako swojej bazy operacyjnej w Polsce podczas II wojny światowej, to by się nie stało.

Rzadko można znaleźć tego rodzaju prawdziwą staroświecką elegancję w innych dużych polskich miastach; Gdańsk, Wrocław, a zwłaszcza stolica Warszawa, zostały zniszczone podczas II wojny światowej, a dziś ich „stare miasta” mają właściwie tylko 70 lat, odbudowane od podstaw. Inaczej jest w przypadku Crago, gdzie mieszkanie Jacka oferuje wyjątkowy widok na polską przeszłość.

Z jednej strony, mieszkanie posiada wiele cech świadczących o jego dawnym luksusie; Pięknie rzeźbione podłogi, dwuskrzydłowe drzwi prowadzą do przestrzeni kosmicznych w kierunku pomnika Granwalda, który jest ciekawą przestrzenią. We wczesnych latach komunistycznych rządów w Polsce braki mieszkaniowe mogły zmusić rząd do zmiażdżenia innej rodziny w każdym pokoju takiego mieszkania, które dzieli kuchnię i łazienkę. Ewentualnie mogłoby być zarezerwowane dla przedstawicieli partii komunistycznej – obłudna burżuazyjna nagroda od organizacji, która zdemonizowała klasę średnią.

Budynek mieszkalny w Polsce w Medium

Ale reżim komunistyczny w Polsce był podstępny, z jego mieszkaniami wciąż widocznymi dekadę po upadku komunizmu (medium zostało ustanowione w 1999 r. – nowa era dla polskiej demokracji przed wejściem do UE w 2004 r.). Kuchnia jest ciemna i zrujnowana, z tanią armaturą i okleiną zderzającą się z elegancją reszty mieszkania. Przypominają one brak późnego komunizmu i jego skłonność do podważania polskiej historii. Czarna pleśń i mokre wspólne korytarze na ścianach kuchni sugerują, że budynek od dawna nie był konserwowany.

Poza tym w mieszkaniu są drobne akcenty, które odwiedzają rodzina i dziadkowie w polskich mieszkaniach. Metalowe pojemniki na herbatę o misternym kształcie

Uchwyt na szklankę do herbaty w medium

Maszynka do mielenia mięsa, wosk z każdego ośmiogwiazdkowego bieguna jest przyklejony do plastikowego obrusu.

Minker w medium

… Kapliczka na ścianie, poświęcona symbolom i symbolom religijnym, przemawia do fałszywej wiary katolickiej tego kraju. W centrum znajduje się jedna z najbardziej czczonych ikon w Polsce, Czarna Madonna z Cestochova.

Czarna Madonna w środku

… I ta toaleta, jej wydłużony kształt, instruuje mnie, w której omawiam „gównianą półkę”, która pomaga zapytać przed upuszczeniem kropelek pod kątem jakichkolwiek nieprawidłowości (z przyjemnością usłyszysz, że już dawno wyszły z mody).

Toaleta z szafką na piersi w kolorze średnim

Jest coś wspaniałego w spojrzeniu na swoje dziedzictwo kulturowe – bardzo znane, ale globalnie niejasne – święte w formie gry wideo. W związku z tym pojawia się pytanie, dlaczego nie stało się to szybko. Dlaczego polscy deweloperzy, którzy są takimi współtwórcami światowego sportu, wstydzą się wyrażać swoją własną tradycję w sporcie?

READ  System rowerów publicznych Nextbike rozwija się w Hiszpanii i Polsce

To skomplikowana kwestia, gdyż polską tożsamość narodową od wieków mylą poszerzające się granice i aspiracje bezwzględnych sąsiednich mocarstw: Prus w XVIII i XIX wieku, nazistowskich Niemiec i Związku Radzieckiego w XX wieku.

Średni Apartament Jack

Byłem z polską rodziną i przyjaciółmi, którzy kochają polskie jedzenie „Ryba po grecku” (Grecka ryba) i ’Pierogi’ (Pierogi ruskie) przypisuje się różnym krajom, dlatego najsłynniejsi historycy Polski – Marie-Curie, Sobin, Copernicus – są dobrze znani pod francuskimi lub łacińskimi imionami. Orzeźwiający jest widok kraju, który niechętnie pożycza sobie lub reprezentuje siebie, i odświeżający jest wreszcie widok grupy Bluffer kontrolującej ten trend, nawet w tak umiarkowany sposób.

Silna sprzedaż tego medium sugeruje, że tworzenie gier w Polsce nie jest rodzajem komercyjnej realizacji, która zachęciłaby więcej deweloperów do portretowania kraju, który od wielu lat ma tak duży wkład w gry wideo, ale kultura, która ujawniła bardzo niewiele. własną fascynującą historię.