Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jeśli nie jesteś jeszcze na haju, powinieneś przeczytać te linki


Czwartek!!! Jak to się stało?


Widziałem to, twój pomysł

🌱 🌱💨
420 Szczęśliwy!

Długi COVID jest ponownie usuwany, Przeczytałem to, ponieważ poleciła mi go Heather i nie czułem się komfortowo z tą decyzją. Ty też powinieneś to przeczytać.

Jako ktoś, kto nosi dużo lakieru do paznokci, a także ma dużo lakieru w sobie (wszyscy tu dorastaliśmy), myślę, że bardzo: Jak bardzo martwisz się toksynami w lakierze do paznokci?

ta część. Szkoła podstawowa Abbotta Pozwólmy czarnym dzieciom być dziećmi.

Naprawdę siedziałem z tym, trudno jest całkowicie odwrócić głowę, ale Internet 2010 roku skończył się dzisiaj. „BuzzFeed News był czymś więcej niż stroną internetową: zdefiniował epokę”.


Queer jak w F*ck You

Oto nasze pierwsze spojrzenie na postać Jinkx Monsoon w Doctor Who

Florida Board of Education zatwierdza rozszerzenie „Don’t Call Gay”. „Zmiana zakazywałaby lekcji o orientacji seksualnej i tożsamości płciowej w klasach K-12”.

Mówiąc o tym temacie, Powołany przez DeSantis zarząd Disneya decyduje o agresywnych zmianach

Wiem, że wielu ludzi na Twitterze opłakiwało (i/lub żartowało) z powodu usunięcia niebieskich znaczników wyboru, ale nie odrywajmy wzroku od piłki: Twitter po cichu zmienia swoje zasady dotyczące nienawistnego zachowania, aby usunąć stałe zabezpieczenia dla użytkowników transpłciowych


Polityczne przekąski

Sąd Najwyższy (tymczasowo) zakazuje aborcji i ograniczeń dotyczących pigułek antykoncepcyjnych

I również, Nowy ruch pro-life ma plan położenia kresu aborcji. Ta sama historia. Po prostu kolejny czwartek.

Carmen Phillips

Carmen jest redaktorem naczelnym Autostraddle i czarną pisarką z Puerto Rico. Twierdzi, że ma wiele poprzednich domów, ale największe części swojego serca zostawiła w Detroit, Brooklynie i Buffalo w stanie Nowy Jork. Minęło kilka lat, gdy miała dwadzieścia kilka lat, kiedy zasnęła poważnie z egzemplarzem „Fire Next Time” Jamesa Baldwina pod poduszką. Można ją znaleźć na Twitterze, @ćwierkać.

Carmen napisała dla nas 564 artykuły.