Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jeremiasza.  Honthi 1997-2022 |  Wiadomości, sport, praca

Jeremiasza. Honthi 1997-2022 | Wiadomości, sport, praca

Gerrard – Jeremiah Lee Honthe, 24 lata, zmarł w środę 31 sierpnia 2022 r.

Jeremiah urodził się 23 września 1997 roku w Youngstown jako syn Marka Morrisa i Jennifer Honthe. Był absolwentem Liberty High School.

Jeremiasz pracował w budownictwie i architekturze krajobrazu i był członkiem kościoła rzymskokatolickiego św. Patryka.

Jeremiasz będzie czule wspominany i będzie go smutno tęsknił jego rodzinie: jego rodzicom Jennifer Honthe i ojczymowi Davidowi Pugh z Gerrard; jego ojciec, Mark Morris z Mineral Ridge; jego bracia Elizabeth Beau (Katie Beau) z Warren, Michael Morris z Ohio i Anna Pugh z Gerard; oraz babcie Bernice Poe z Polski i Carol Honthe z Canfield.

Zostawia także ciotki i wujków, Williama (Kathy) Pugh z Bostonu, Massachusetts, Susan (Chuck) Troll Dubois, Pensylwania, Josepha (Laurie) Honthe z Cincinnati, Kristen (Eric) Frenzel z Youngstown i Steve (Don) Honthi z New Jersey, Timothy Honthe z Canfield, Gregory Honthe z Salem, Scott Honthe z Youngstown, Heidi (Dan) Marciniak z Canfield, Jonathan Honthe z Canfield, Bruce (Deborah) Morris z Ohio i Glenna (Frank) Palmer z Youngstown; I kilka córek, synów i kuzynów.

Poprzedzali go śmiercią dziadkowie, Lee Honthi i William Pugh; Dziadkowie, Glenn i Iris Morris; I ciotka Winifred Flood.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić w środę 7 września 2022 o godzinie 17:00-19:00 i modlić się w czwartek 8 września 2022 o 10:15 w domu pogrzebowym Stewart-Kyle.

Odbędzie się chrześcijańskie nabożeństwo pogrzebowe z wielebnym Michaelem Sawersem o godzinie 11:00 w czwartek, 8 września 2022 r. W kościele rzymskokatolickim św. Patryka w Hubbard.

Jeremiasz zostanie pochowany na cmentarzu Calvary w Youngstown.

Zapraszamy przyjaciół i rodzinę do odwiedzenia strony poświęconej pogrzebowi pod adresem www.stewart-kyle.com w celu podzielenia się wspomnieniami i kondolencjami.

(uwaga specjalna)

READ  Norma J. Gunda 1933-2023 | Wiadomości, sport, praca