entertainment

Jeny Kohany Day – Świętujemy polskie dziedzictwo w Levee Park | Sztuka i Rozrywka

Czy jesteś gotowy na Jeny Kohany (“Oh my God”)? Transmisja koncertu i uroczystości w stylu Levee w ramach obchodów Stulecia Stolicy Kaszub 2021 (KCC2020ne) odbędzie się w Winona Live. Począwszy od popołudnia z zespołami polki i tańcami, a wieczorem przeniesiemy się do rock’n’rolla i bluesa, każdy znajdzie coś dla siebie w Oh My Gosh’s Day of Free Family Fun na Levee w Winona w sobotę, 9 października od 12 do 10 po południu

Jeny Kohany to tradycyjny polski festiwal, na którym gromadzą się rodziny, cieszą się swoją kulturą i celebrują swoją kulturę poprzez jedzenie i taniec. Na naszym wydarzeniu wezmą udział foodtrucki z pierogami i nagradzanymi plasterkami kiełbasy z Popoczki, słynnego polskiego trunku i likieru. Będą delikatesy dla prawie każdej kuchni, w tym Bleu Duck Truck z Rochester w stanie Minnesota, z American Ranch na stole, naleśniki Jean Luca, Tacos Rubio i meksykańskie, twaróg serowy Winona Eat i dania dla dzieci.

O 16:30 odbędzie się również konkurs tańca polki z nagrodami, więc zabierz swojego partnera i rodzinną zabawę przez całe popołudnie z rękodziełem i lekcjami malowania jajek Pisanki za niewielką opłatą.

Program muzyczny wydarzenia to:

14.00-18.00 – Live Polka Bands Battle and Polish Dance for All z zespołem Polka Dance z udziałem Polka Co, DyVersa Co, The Dolina Dancers, Jim Busta Band i Chielewiski Funtime Band

18:30-20:00 – She Will Rock You – Mary Lester i Diana Parks śpiewają najlepsze rockowe piosenki, wspierane przez cały rock and rollowy zespół z Rochester.

8:30 – 22:00 – Cory Medina i przyjaciele sprowadzają zabójczy blues rock z powrotem do Winony.

Wszystkie wydarzenia KCC2021 są możliwe dzięki hojnej dotacji Rady Sztuki Południowo-Wschodniej Minnesoty (SEMAC), sponsorów festiwali, w tym Coca Cola Bottling z Winona i WNB Financial, i są produkowane i organizowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Przyjaźni Winona (WIFA) i Miasto Winona. Rok 2020 był setną rocznicą założenia nowoczesnej Polski, a na Kaszubach, w domu Bytowa, jednego z siostrzanych miast Winony, mieszkała duża liczba polskich imigrantów, którzy osiedlili się na naszym terenie i pomagali budować Winonę. z.

READ  Jak 27 niezależnych projektantów tworzy na całym świecie?

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment