Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jeny Kohany Day – Świętujemy polskie dziedzictwo w Levee Park | Sztuka i Rozrywka

Czy jesteś gotowy na Jeny Kohany („Oh my God”)? Transmisja koncertu i uroczystości w stylu Levee w ramach obchodów Stulecia Stolicy Kaszub 2021 (KCC2020ne) odbędzie się w Winona Live. Począwszy od popołudnia z zespołami polki i tańcami, a wieczorem przeniesiemy się do rock’n’rolla i bluesa, każdy znajdzie coś dla siebie w Oh My Gosh’s Day of Free Family Fun na Levee w Winona w sobotę, 9 października od 12 do 10 po południu

Jeny Kohany to tradycyjny polski festiwal, na którym gromadzą się rodziny, cieszą się swoją kulturą i celebrują swoją kulturę poprzez jedzenie i taniec. Na naszym wydarzeniu wezmą udział foodtrucki z pierogami i nagradzanymi plasterkami kiełbasy z Popoczki, słynnego polskiego trunku i likieru. Będą delikatesy dla prawie każdej kuchni, w tym Bleu Duck Truck z Rochester w stanie Minnesota, z American Ranch na stole, naleśniki Jean Luca, Tacos Rubio i meksykańskie, twaróg serowy Winona Eat i dania dla dzieci.

O 16:30 odbędzie się również konkurs tańca polki z nagrodami, więc zabierz swojego partnera i rodzinną zabawę przez całe popołudnie z rękodziełem i lekcjami malowania jajek Pisanki za niewielką opłatą.

Program muzyczny wydarzenia to:

14.00-18.00 – Live Polka Bands Battle and Polish Dance for All z zespołem Polka Dance z udziałem Polka Co, DyVersa Co, The Dolina Dancers, Jim Busta Band i Chielewiski Funtime Band

18:30-20:00 – She Will Rock You – Mary Lester i Diana Parks śpiewają najlepsze rockowe piosenki, wspierane przez cały rock and rollowy zespół z Rochester.

8:30 – 22:00 – Cory Medina i przyjaciele sprowadzają zabójczy blues rock z powrotem do Winony.

Wszystkie wydarzenia KCC2021 są możliwe dzięki hojnej dotacji Rady Sztuki Południowo-Wschodniej Minnesoty (SEMAC), sponsorów festiwali, w tym Coca Cola Bottling z Winona i WNB Financial, i są produkowane i organizowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Przyjaźni Winona (WIFA) i Miasto Winona. Rok 2020 był setną rocznicą założenia nowoczesnej Polski, a na Kaszubach, w domu Bytowa, jednego z siostrzanych miast Winony, mieszkała duża liczba polskich imigrantów, którzy osiedlili się na naszym terenie i pomagali budować Winonę. z.

READ  5 najważniejszych rzeczy na temat Apple Music Classic