Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jenny York, CTO Virgin Media O2, wzmacnia Falcon V

GDYNIA, Polska, 4 sierpnia 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – Falcon V Systems, polska spółka joint venture, tworząca oprogramowanie dla Open DAA z trzema głównymi udziałowcami – VECTOR Group, Liberty Global i Charter Communications – ogłosiła mianowanie Jenny York na stanowisko członek Nowy w radzie dyrektorów firmy.

Na tym stanowisku York stanie się wartościowym przedstawicielem europejskiego operatora wielosystemowego, przyspieszając starania firmy o dostarczanie rozwiązań ekosystemowych oprogramowania, które usprawniają wirtualizację i automatyzację procesów. Jako CTO Virgin Media O2 kieruje zespołem ds. operacji IT i inżynierów, który koncentruje się na konwergencji usług stacjonarnych i mobilnych, poprawiając jakość obsługi klienta, aby czerpać korzyści z wyższych prędkości i mniejszych opóźnień.

„Cieszymy się, że możemy powitać Jenny York w radzie nadzorczej Falcon Systems, myślącego przyszłościowo lidera w branży telekomunikacyjnej z udokumentowanym doświadczeniem w rozwoju infrastruktury cyfrowej w Wielkiej Brytanii”. Bartos Cagote, dyrektor generalny Falcon Systems, powiedział:. „Zapewnia kompleksowe informacje biznesowe z różnych technologii, w tym DOCSIS i PON, które pomogą nam w kształtowaniu ciągłych innowacji w budowaniu interoperacyjnego, skalowalnego i skalowalnego ekosystemu oprogramowania. Cieszymy się, że Jenny York dołącza do partnerstwa, co przedstawia przekonujący widok w sprawie gotowości operatorów do wnoszenia wkładu i większych korzyści z rozwoju otwartych i niezastrzeżonych rozwiązań”.

„Cieszę się, że mogę dołączyć do zarządu Falcon Systems i nie mogę się doczekać, aby przyczynić się do ich strategicznego kierunku i dalszego wykładniczego wzrostu. Z pewnością nie mogę się doczekać dalszego rozwoju firmy wraz z zespołem „. powiedziała Jenny York, dyrektor ds. technologii w Virgin Media O2.

O Falcon V . Systemy:

FALCON V SYSTEMS jest uznanym innowatorem oferującym opłacalny, niezastrzeżony system otwarty dla operatorów wielosystemowych, który nie jest zastrzeżony przez DAA, który wykorzystuje wirtualizację w celu zmniejszenia złożoności wdrażania, zwiększenia skalowalności i zapewnienia współdziałania wielu dostawców. Dzięki otwartym interfejsom rozwiązanie ewoluuje wraz ze wzrostem potrzeb i wspiera współpracę pomiędzy operatorami i innymi dostawcami.

READ  Sri Lanka przygotowuje się na wzrost liczby polskich turystów - Adaderana Biz

Budując otwarty system DAA, wyznaczamy drogę do konwergencji technologii dostępowej i zrównoważonego dostarczania nowych usług w sieci MSO.

Aby uzyskać więcej informacji, aktualizacji i pomocnych linków, odwiedź naszą stronę internetową: www.falconvsystems.com.

relacje z mediami

Iona Linick, dyrektor ds. marketingu i komunikacji

E-mail: [email protected]
Numer telefonu: +48 695550587
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/ilesnik

Powiązane obrazy

Zdjęcie 1: Jenny York, CTO Virgin Media O2, wzmacnia radę nadzorczą Falcon V Systems

Ta treść została opublikowana za pośrednictwem usługi dystrybucji komunikatów prasowych na Newswire.com.

  • Jenny York, CTO Virgin Media O2, wzmacnia Radę Nadzorczą Falcon V Systems