Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jennifer Lawrence ostrzega przed działaniami Republikanów w celu wprowadzenia surowszych ograniczeń dotyczących głosowania w YouTube PSA

Jennifer Lawrence ostrzega przed działaniami Republikanów w celu wprowadzenia surowszych ograniczeń dotyczących głosowania w YouTube PSA

Jennifer Lawrence oskarża „radykalnych” republikanów o „oszukiwanie” poprzez pracę nad uchwaleniem ostrzejszych ograniczeń głosowania

  • Jennifer Lawrence wypowiada się przeciwko „radykalnym republikanom” i ostrzega, że ​​ich misją jest wprowadzenie ostrzejszych zasad głosowania w całym kraju
  • Gwiazda Igrzysk śmierci pojawiła się w czwartek w reklamie YouTube PSA dla organizacji non-profit w imieniu ustawy For the People.
  • Lawrence jest w zarządzie organizacji, która pracuje nad „połączeniem konserwatystów i postępowców, by uchwalić prawa, które naprawią nasze zepsute wybory”
  • Aktorka i organizacje non-profit pracują nad uchwaleniem wspieranej przez Demokratów ustawy dla ludzi, która rozszerzyłaby prawa głosu
  • Jednak senator z Zachodniej Wirginii Joe Manchin ujawnił w zeszłym tygodniu, że zagłosuje przeciwko „partyzanckiej ustawie”, jak podaje Fox News.

Gwiazda Hollywood Jennifer Lawrence oskarżyła „radykalne skrzydło” Partii Republikańskiej o „oszukiwanie” poprzez pracę nad wprowadzeniem surowszych zasad głosowania w oświadczeniu YouTube na rzecz organizacji non-profit.

Gwiazda Igrzysk Śmierci jest członkiem zarządu organizacji, której strona internetowa stwierdza, że ​​jej celem jest „zgromadzenie konserwatystów i postępowców, aby uchwalić prawa, które naprawią nasze zepsute wybory” oraz „zakończyć polityczną korupcję, ekstremizm i inercję”.

„Bez względu na to, jaka jest twoja osobista polityka, po której stronie się znajdujesz, musisz wiedzieć, że twój głos ma znaczenie i że wynik naszych wyborów nie jest manipulowany ani manipulowany” – powiedział Lawrence. youtube Klip przesłany na konto RepresentUs.

„W Teksasie, Georgii, Florydzie i 44 innych stanach istnieje radykalne skrzydło Partii Republikańskiej, które aktywnie likwiduje prawo do głosowania w Ameryce, ponieważ nie mają wystarczającej liczby, aby wygrać w inny sposób”.

„Bez manipulacji delimitacją okręgów wyborczych lub zamknięcia setek miejsc głosowania w zasięgu mniejszości, w szczególności atakowania i rozczłonkowania ludzi kolorowych, nie mogą wygrać. Ale to oszustwo, a nie demokracja.

30-letni liberałowie i przedstawiciele walczą w imieniu ustawy o ludziach, znanej również jako S.1 lub HR1, która ma na celu „rozszerzenie praw wyborczych, zmianę przepisów dotyczących finansowania kampanii w celu zmniejszenia wpływu pieniędzy na politykę , ograniczyć manipulacje partyzanckie i stworzyć reguły Nowy morał dla osób sprawujących urzędy federalne, zgodnie z ustawodawstwem.

Według kongresmana Johna Sarbanesa „Demokraci są zaangażowani w promowanie praw człowieka1, projekt ustawy dla ludzi — przejściowy pakiet reform antykorupcyjnych i czyste wybory — na 117. Kongresie”. stronie internetowej.

„Wyeliminujemy korupcję w Waszyngtonie, wzmocnimy pozycję narodu amerykańskiego i przywrócimy zaufanie i uczciwość w naszym rządzie. HR1 nas tam zaprowadzi” – napisał przedstawiciel USA obsługujący Trzecią Dzielnicę Kongresu w Maryland.

Poparcie popularnego przedstawiciela dla ustawy For the People może doprowadzić do największego od dziesięcioleci gruntownego przeglądu amerykańskiego prawa wyborczego, ze zmianami obejmującymi wymóg, aby stany automatycznie rejestrowały uprawnionych wyborców podczas składania rejestracji wyborcy tego samego dnia.

Ustawa nakładałaby również na stany obowiązek zapewnienia 15 dni wcześniejszego głosowania wraz z nieusprawiedliwionymi kartami do głosowania nieobecnych, zgodnie z Fox News, który stanowi, że 14 stanów będzie musiało złożyć wniosek, jeśli uchwalona zostanie ustawa dla ludzi.

„Istnieje prawo w Senacie, które teraz nazywa się ustawą dla ludzi, które może unieważnić te przepisy antywyborcze i uniemożliwić miliarderom kupowanie naszych wyborów” – dodał Lawrence. „Mówi nawet, że wszystkie maszyny do głosowania powinny być produkowane tutaj, w Stanach Zjednoczonych, ale wymagałoby to od nas dużej presji, aby to przebić”.

„Niech politycy walczą i wpadają w napady złości, po prostu upewnijmy się, że pamiętają, dla kogo pracują” – podsumował Lawrence w filmie.

Lawrence i przedstawiciele USA będą toczyć ciężką walkę o fragment demokratycznego ustawodawstwa, jak senator z Wirginii Zachodniej Joe Manchin ujawnił w zeszłym tygodniu, że zagłosuje przeciwko „ustawie partyzanckiej”, według Fox News.

„Niewłaściwe jest ustawodawstwo, które łączy nasz kraj i jednoczy nasz kraj, a ja nie jestem za tym, ponieważ myślę, że podzieli nas jeszcze bardziej” – wyjaśnił Manchin w Fox News Sunday: „Nie chcę być w kraju już podzielonym.

Reklamy