Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jedno miejsce parkingowe w Kornwalii jest dostępne na rynku za 100 000 funtów

W modnej części Kornwalii wystawiono na rynek niewielkie miejsce parkingowe za 100 000 funtów.

To miejsce jest bardzo blisko plaży St Ives’ Porthmeor, ale będzie Cię to kosztować mniej więcej tyle samo pieniędzy za mieszkanie z dwiema sypialniami w Cardiff lub pół-trzy łóżko w Swansea. Możesz kupić nieruchomość w Walii za 100 000 funtów lub mniej.

Miejsce parkingowe o wymiarach 5m x 2m w Kornwalii uważane jest za najdroższe miejsce parkingowe w Wielkiej Brytanii poza Londynem.

Czytaj więcej:Pracownik NHS pakujący wszystko, aby sprzedawać niezdrowe wegańskie jedzenie z boksu dla koni

Z plusów jest blisko plaży i portu oraz pięć minut spacerem od Tate Gallery.

Popularność miejsca wakacyjnego w tym roku spowodowała wzrost cen za parkowanie, dlatego prywatne miejsca parkingowe stają się coraz droższe.

W szczycie sierpnia dane wskazują, że co najmniej 185 000 turystów przybywa do Prowincji Południowo-Zachodniej, aby cieszyć się setkami plaż wzdłuż wybrzeża.

Miejsce parkingowe w pobliżu plaży Porthmeor?

Na początku tego roku jedno miejsce na małym parkingu na wzgórzu z widokiem na Portminster Beach zostało sprzedane za 45 000 funtów zaledwie tydzień po tym, jak zostało wprowadzone na rynek.

Ten zamek znajduje się przy małej wąskiej uliczce zwanej Digey i ma elektryczne drewniane drzwi.

Broszura dotycząca przestrzeni, wymienionej przez agentów nieruchomości Harding Laity za 99 950 funtów, opisuje ją jako „doskonałą bazę wypadową do zwiedzania nadmorskiego miasta St Ives”.

Dodała: „Ten prywatny zadaszony parking znajduje się rzut kamieniem od lokalnych plaż, restauracji i nadmorskich promenad.

„Tate, Porthmeor Beach, Coastal Path, Fore Street i Harbour znajdują się w odległości krótkiego spaceru od tego idealnie zlokalizowanego parkingu, eliminując problem ograniczonego parkowania w szczycie sezonu i zapewniając schronienie przed nadmorskimi wiatrami zimą.

READ  Siły Kosmiczne przeglądają oferty producentów satelitów w ramach programu testów kosmicznych

„Garaż Digey znajduje się w pobliżu herbaciarni Bumbles na jednym końcu ulicy zwanej The Digey. Elektroniczne drzwi otwierają się na zewnątrz. W środku jest włącznik światła tylko w razie potrzeby, a w środku naturalne światło”.

Aby uzyskać najnowsze biuletyny dotyczące nieruchomości z całej Wielkiej Brytanii, kliknij tutaj