Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jedenaście Polska odnawia prawa do Ligi Włoskiej

Eleven Sports będzie nadal dostarczać Serie A TIM widzom bezpośrednio i wyłącznie w Polsce przez kolejne trzy lata.

Jest to zgodne z umową wynegocjowaną przez Infront, wyłącznego międzynarodowego partnera Serie A w zakresie praw medialnych. Oprócz meczów na żywo Eleven Poland zaprezentuje najnowsze wiadomości i gole Serie A w swoich programach studyjnych Eleven Gol Live i Eleven Gol.

Komentując rozwój, Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający Eleven Polska, powiedział: „Włoska piłka nożna była w centrum naszego programowania w Eleven od czasu naszej premiery w 2015 roku i cieszymy się, że możemy kontynuować dostarczanie Serie A dla naszego klubu i fanów dla w ciągu najbliższych trzech sezonów Z udziałem jednych z najlepszych graczy w naszym klubie Polska jest w Serie A i wielu popularnych klubach i rozgrywkach w lidze, nie możemy się doczekać, aby w nadchodzącym czasie pokazać więcej futbolu najwyższej klasy dla mas lat”.

Guillaume Collard, Senior Acquisition Officer, Eleven Group, dodał: „Cieszymy się, że możemy sfinalizować tę transakcję i zabezpieczyć Serie A dla fanów Eleven w Polsce na kolejne trzy lata. Eleven Group ma długą historię współpracy z Serie A, a ta umowa dodatkowo wzmacnia nasze partnerstwo”.

Jedenaście Polska posiada prawa do Serie A od momentu jej pierwszego uruchomienia w 2015 roku.

READ  „Robbie Williams postrzega siebie jako porażkę”.