Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jeden z fanów twierdzi, że Palworld ukrywa w swoim kodzie znajomo wyglądające, niewydane jeszcze stworzenie Pal

Jeden z fanów twierdzi, że Palworld ukrywa w swoim kodzie znajomo wyglądające, niewydane jeszcze stworzenie Pal

Sprytny fan Palworld znalazł niewydane jeszcze stworzenie Pal ukrywające się w kodzie gry.

Czarno-fioletowy potwór nosi obecnie nazwę kodową „Dark Mutant” i można go zobaczyć w bazie danych plików Palworld. Zawiera model 3D – który możecie zobaczyć powyżej – oraz wpis tekstowy do Pokédexu gry, przepraszam, Paldex.

„Niektórzy twierdzą, że wiązka {characterName id=|DarkMutant|/}, który udoskonalił swoją technologię, może wysadzać dziury w inne wymiary” – mówi gra o stworzeniu. „Uważa się nawet, że z takich zjawisk rodzą się określone typy ludzi”.

Wiadomości: Czy Pokemon pokona Palworld?Obejrzyj na YouTube

W rozmowie z Eurogamerem Brian Cousins, ekspert ds. danych w Palworld, powiedział, że natknął się na ten projekt podczas pracy nad Interaktywna mapa internetowa meczu, a także stronę fanowską, na której można obejrzeć mecz Modele 3D Od około 100 znajomych.

Jeśli ktoś uważa, że ​​projekt Mrocznego Mutanta wygląda znajomo, nie jest sam. Gracze Palworld na Reddit Szybko zauważyli podobieństwa do Mega Mewtwo Y z Pokémona.

Poniżej możesz zobaczyć porównanie obu stworzeń.


Stworzenie Datamined Palworld Dark Mutant i Pokémon Mega Mewtwo Y. | Źródło obrazu: PocketPair/Eurogamer

Oczywiście nie jest to pierwszy raz, kiedy Palworld zostaje oskarżony o używanie projektów potworów podobnych do Pokémonów.

W tym tygodniu firma Pokémon podjęła bezprecedensowy krok i wydała publiczne oświadczenie w tej sprawie, stwierdzając, że obecnie „bada”, czy jej prawa własności intelektualnej nie zostały naruszone.

Wydaje się, że nic z tego nie osłabiło entuzjazmu graczy wobec Palworld, wręcz przeciwnie. Dzisiaj liczba równoczesnych gier Palworld na Steamie po raz pierwszy przekroczyła dwa miliony, co czyni Palworld drugą grą na Steamie, po PUBG, która osiągnęła ten wynik.

READ  Twitter zmusi użytkowników TweetDeck do przejścia na „nową” wersję