Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jazda: Szukasz samochodu z dużą tylną klapą?

Potrzebujesz miejsca? Jack Evans mówi, że są to obecnie jedne z bardziej przestronnych modeli na rynku.

Jeśli chodzi o samochody, zawsze łatwo jest uzyskać trochę dodatkowej przestrzeni. Od wakacji w drodze po szybkie wycieczki do krawędzi, but w odpowiednim rozmiarze może znacznie ułatwić niektóre zadania.

Wiele samochodów na sprzedaż oferuje dużo miejsca w bagażniku, co oznacza, że ​​jeśli szukasz kompetentnego ładowacza, masz wiele możliwości.

Ale jeśli szukasz pełnej ładowności, jaki pojazd wybrać? Wybraliśmy dzisiaj kilka samochodów na sprzedaż, które oferują największe buty…

Skoda Superb Nieruchomości

Skoda Superb Estate to jeden z najbardziej przestronnych samochodów na rynku, z ogromnym bagażnikiem, który naprawdę przewyższa wielu głównych konkurentów samochodu. Wszystko sprowadza się do sprytnego pakowania, co oznacza, że ​​otrzymujesz praktyczną kabinę, a także dużo przestrzeni ładunkowej.

W rzeczywistości za tylnymi siedzeniami Superb jest 660 litrów przestrzeni, którą można powiększyć, składając te siedzenia.

Odkrycie Land Rovera

Prawdopodobnie nie jest zaskoczeniem, że siedmiomiejscowy Land Rover Discovery oferuje dużo miejsca na bagażnik. W końcu to całkiem spory samochód, z długim rozstawem osi i wysokim dachem, które razem tworzą mnóstwo przestrzeni ładunkowej.

Po rozłożeniu wszystkich siedzeń pozostaje jeszcze 258 litrów użytecznej przestrzeni do zabawy, a po złożeniu trzeciego rzędu wzrasta ona do 1137 litrów. Połóż środkowe siedzenia płasko, a będziesz miał do dyspozycji 2406 litrów.

BMW X7

Imponujący X7 BMW może być bardzo fajny na drodze, ale ma też pewną praktyczność ze swojej strony. Dobre wnętrze oferuje dużo miejsca dla siedmiu osób, aby wygodnie usiąść, a wyjątkowo długi rozstaw osi oznacza, że ​​z boku ma również pojemność bagażnika.

Z wszystkimi rzędami siedzeń na miejscu, X7 oferuje wciąż przyzwoite 326 litrów przestrzeni, która wzrasta do 750 litrów po złożeniu tylnego rzędu. Złóż wszystkie rzędy, a znajdziesz dużą pojemność 2120 litrów do zabawy.

READ  Trafford Centre odsłania ogromną przestrzeń zewnętrzną na letnie imprezy towarzyskie z plażą, terenami targowymi, barami i rozrywką

Mercedes-Benz GLS

Kontynuacją tematu dużego siedmiomiejscowego SUV-a jest Mercedes GLS. To największy SUV w ofercie firmy, dzięki czemu oferuje dużo miejsca, a także mnóstwo technologii pokładowych i wysokiej klasy ekrany.

Nawet przy wszystkich siedzeniach na swoim miejscu, GLS przewyższa inne tutaj swoją 470-litrową przestrzenią nad głową. Upuść trzeci rząd, a to zwiększy się do 890 litrów, lub upuść środkowy rząd i zyskaj 2400 litrów przestrzeni. Jest to również łatwe dzięki elektrycznie sterowanym siedzeniom, które można podnosić lub opuszczać za naciśnięciem przycisku.

Audi A6 Avant

Chociaż SUV-y są świetną opcją, jeśli szukasz dużo miejsca do przechowywania, nieruchomości pozostają solidną opcją dla tych, którzy chcą bardziej przypominać samochód. A6 Avant – lub Kombi – zawsze był jednym z najlepszych samochodów w branży, oferując wyrafinowaną jazdę i niezwykle przestronność.

Otwórz elektronicznie wspomagany przedział bagażowy, a bagażnik będzie miał 586 litrów, a przy opuszczonych tylnych siedzeniach wzrośnie do 1680 litrów. Ponadto, dzięki niewielkiej wysokości załadunku i bardzo małym kołnierzom, jest naprawdę łatwo dostępny i idealny dla tych, którzy często muszą ładować cięższe rzeczy.

Kia Sorento

Najnowsze Sorento Kia z pewnością będzie wyglądać świetnie na drodze, ponieważ najnowsza stylizacja firmy nadaje temu SUV-owi pełen wdzięku, sportowy wygląd. Ale jak zawsze, Sorento naprawdę koncentruje się na praktyczności i łatwości użytkowania.

Jest również siedmiomiejscowy i oferuje 187 litrów przestrzeni z rozłożonymi tylnymi siedzeniami – chociaż w modelach hybrydowych liczba ta spada do 178 litrów. Zmniejsza go do 616 litrów – 608 litrów w wersjach hybrydowych – i może zostać zwiększony do 2011 litrów przy wszystkich siedzeniach złożonych na płasko lub 1996 litrów w wersjach hybrydowych.