Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jay Leno i Oprah wśród celebrytów, którzy wypowiadali się na temat Trumpa, używając osobistych wiadomości w swojej nowej książce: „Nigdy nie dałem pozwolenia”

Jay Leno i Oprah Winfrey należą do celebrytów, którzy odpowiedzieli na nową książkę Donalda Trumpa, która zawiera listy, które napisał do niego w przeszłości.

Były prezydent USA wyda w przyszłym miesiącu nową książkę zawierającą listy od celebrytów i polityków pisane do niego przez lata.

Książka nosi tytuł Listy do Trumpa Obejmuje prywatną korespondencję z byłymi prezydentami, w tym Barackiem Obamą, George’em W. Bushem i Richardem Nixonem, a także celebrytami, takimi jak Winfrey, Leno i Michael Jackson.

Są też wiadomości od zmarłej księżnej Diany, a także zagranicznych przywódców, w tym byłego prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro i Kim Dzong Una z Korei Północnej.

podczas CBS W wywiadzie udzielonym we wtorek (14 marca) Winfrey opowiedziała o liście, który napisała do Trumpa w 2000 roku.

„Szkoda, że ​​nie kandydujemy na urząd” – napisała wtedy Winfrey Aksjos. „Co za drużyna!”

„Myślę, że napisał książkę i powiedział, że chce, żebym był jego partnerem w biegu… jeśli zdecyduje się pobiec” – powiedział gospodarz talk-show. A kiedy usłyszałem, że ten list będzie teraz częścią książki, pomyślałem: „Och, to nie było zbyt miłe z mojej strony, aby napisać notatkę”. Właśnie o tym myślałem, ponieważ zawsze mówię: „Och, powinienem napisać notatkę”. Ta osoba to zrobiła, albo powinienem napisać notatkę.

„Więc bardzo się cieszę, że napisałam notatkę”.

(AP)

Winfrey dała jasno do zrozumienia, że ​​nie wierzy już, że ona i Trump będą zespołem.

„Mogłam tak pomyśleć wtedy. Mogłam tak pomyśleć 23 lata temu” – powiedziała Gayle King. – Nie myślę o tym dzisiaj.

Na nową książkę Trumpa odpowiedział też Leno, mówiąc, że polityk nigdy nie wziął jego zgody na publikację listu, który do niego napisał.

Uzyskaj dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz, aby uzyskać bezpłatny 30-dniowy okres próbny

Subskrypcja

„Jay nie rozwiódł się ani nie zezwolił na użycie żadnego listu do Trumpa” – powiedział przedstawiciel Leno. Newsweek.

Jednak firma wydawnicza stojąca za książką Trumpa twierdzi, że istniała „faktyczna lub dorozumiana” zgoda od nadawców wiadomości, którzy są osobami prywatnymi.

Listy do Trumpa Zostanie wydany 25 kwietnia. Zawiera około 150 znaków wraz z komentarzami i zdjęciami.

READ  Rosja krytykuje brytyjskie poparcie dla sankcji USA za piractwo | Rosja