Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jason Kelsey z Eagles chce steku z serem Dalessandro i placka Stocka jako ostatniego posiłku przed śmiercią.

Jason Kelsey z Eagles chce steku z serem Dalessandro i placka Stocka jako ostatniego posiłku przed śmiercią.

Kiedy Jason Kelsey z Eagles Center miesza ten śmiercionośny filet, zrobi to doskonale z brzuchem pełnym nuggetsów z serem Dalessandro, kiełbasą ze Swiaki Meats, babką z Stock’s Bakery — i może żeberkami z Mike’s BBQ, jeśli ma ochotę. może je zdobyć na czas. .

powiedział Kelsey w swoim wystąpieniu za tę samą kwotę Popularny program kulinarny w YouTube ostatnie posiłki który wyemitowano we wtorek. Wyprodukowany przez Legendary Entertainment Studio, Who Dobry legendarny poranek sławy, w programie występuje szef kuchni i gospodarz Josh Scherer, który omawia nie tylko potencjalne ostatnie posiłki gości, ale także ich uczucia dotyczące samej śmierci.

Czujemy się dobrze, wiemy.

Kelce, pochodzący z Ohio, w swoim wywiadzie okazał wielką miłość do Filadelfii, wskazując kilka filadelfijskich klasyków, które chciałby mieć, zanim kopnie w kalendarz. To ma sens, żeby być uczciwym — Kelsey spędził ponad dekadę w Filadelfii i obecnie nazywa hrabstwo Delaware swoim domem. Musiał mieć obsesję na punkcie jedzenia, jak każdy z nas.

Pierwszym filadelfijskim daniem w menu Kelce’a był Dalessandro’s Cheesesteak, który uwielbia z amerykańskim serem, smażoną cebulą i majonezem. ostatnie posiłki To zamówienie zostało wysłane z Philly na lodzie na potrzeby tego programu, dzięki uprzejmości członka załogi.

Kelsey powiedział, że Dalessandro jest jego ulubionym stekiem, ponieważ jest to ulubiony stek jego żony — a jako miejscowa Kylie McDevitt miała kilka. Ale jako mieszkaniec Delco, Kelce powiedział, że jest honorowo zobowiązany do pójścia z Dalessandro, niezależnie od tego, czy jest żoną Dalessandra, czy nie.

„Czuję, że jeśli jesteś w hrabstwie Delaware, wszystko dotyczy D’Alessandro” – powiedział Kelsey. Jego inne ulubione to Jim’s na South Street i Tony & Nick’s Steaks na Oregon Avenue (dawniej Tony Luke’s). Powiedział, że Angelo’s Pizza, która też robi dobre steki, się nie liczy.

READ  Aktualizacja biblioteki Netflix w środę. Dodano siedem świetnych wiadomości, ale to nie wszystko!

„To jest bardzo dobre. Po prostu nie wydaje mi się, żeby to było miejsce, w którym serwują steki z serem” – powiedział Kelsey. Nasz stek z serem, na którym Angelo zajął trzecie miejsce (a Dalessandro pierwsze), może zechcesz zamienić słówko .

Następna na liście filadelfijskich potraw Kelce’a była Wędliny Świackie, które Famous Vulture opisał jako „szczupłe, świeższe” (konkretnie ulubione gorące i tandetne capanosi Kelsey). I nie myli się — w relacji z The Inquirer kiełbasa została nazwana „Polish Slim Jims”.

Ale zamiast „kabanosy” Kelce odnosi się do kiełbasy jako „kabanosa”, pamiętając o wymowie nazwy mięsa jego teścia. Czerw’s Kielbasa, kolejny polski lokal spożywczy z siedzibą w Filadelfii, Nazywa to też Kapanusa, Nie możemy więc osądzać.

Trzecie miejsce na liście ostatniego posiłku Kelce to żeberka z Mike’s BBQ w South Philly — ale program po prostu nie mógł tego zdobyć. Właściciel Mike Strauss wyjechał z miasta przed kręceniem odcinka, powiedział Scherer, i nie było go w pobliżu, aby palić żeberka. Zamiast tego Kelce skończył ze stojakiem Joe’s Kansas City BBQ, który opisuje jako „dobrą sekundę” dla Mike’a.

Kelsey zakończył swój ostatni wirtualny posiłek kilkoma deserami, wśród których oczywiście znalazł się tort waniliowy Stock’s Bakery, ukochany filadelfijski klasyk. Kelsey powiedział, że przedmiot pochodzi również dzięki uprzejmości jego żony.

„Moim ulubionym sposobem na zjedzenie tego jest wzięcie kawałka, posiekanie” – powiedział Kelsey – „i rozmrożenie”. Następnie środek orłów powiedział: upiecz je i ponownie załóż dekoracje. Jest nikim, jeśli nie człowiekiem kultury.

Kelsey przywołał również „mit”, że Stocks istniały zgodnie z lokalnymi zasadami, które w przeciwnym razie wymagałyby od nich usunięcia tłuszczów trans z przepisu na ciasto funtowe, które Shearer nazwał „najbardziej niesamowitą historią”, jaką kiedykolwiek słyszał o jedzeniu we wschodniej Pensylwanii. I to nie mit – w rzeczywistości Rada Miasta Filadelfii Głosowało 16-1 za zwolnieniem lokalnych piekarzy, w tym Stock’s, z zakazu tłuszczów trans w 2007 roku.

READ  Karthi i Aishwarya Rajesh „Suzhal” są teraz w przygotowaniu | Wiadomości o filmie tamilskim

Och, a według Kelseya, co się dzieje, kiedy umieramy?

„Myślę, że wchodzisz do dołu lub do pieca i już go tam nie ma” – powiedział Kelsey. „Takie przerażające”.

Do tego czasu idź na polowanie.