Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Janus Live przedstawia Ambasadora RP |  Sztuka i Rozrywka

Janus Live przedstawia Ambasadora RP | Sztuka i Rozrywka

ulica. PETERSBURG – Ambasador RP wystąpi w sobotę 8 kwietnia w Jannus Live, 200 First Ave. N., Św.

Bramy otwierają się o godzinie 19:00. Bilety kosztują 26 dolarów w przedsprzedaży i 35 dolarów przy wejściu. Zadzwoń pod numer 727-565-0550 lub odwiedź www.jannuslive.com.

Wielokapeluszowy tajemniczy mężczyzna, Ambasador Polski, rządzi czymś więcej niż tylko charakterystycznym garniturem, świadomie komponując wysublimowane dzieła sztuki i animowane safari z dźwiękiem techno. Ambasador RP był początkowo eksperymentem, zrealizowanym z pasją projektem sztuki wokalnej Davida Sugalskiego. Swoją pierwszą publiczność znalazł, wspierając prymitywne cyfrowe stacje radiowe. Dziś TPA jest jednym z głównych artystów EDM/crossover na żywo w kraju z milionami słuchaczy na całym świecie.

Od 2006 roku Ambasador Polski wydał docenione przez krytyków pełnometrażowe albumy w Jumpsuit Records, wraz z zaskakującą liczbą pobocznych projektów i wieloformatowych kolaboracji. W tym samym czasie pomógł wypuścić na rynek kilku artystów reprezentujących szeroką gamę geograficzną i gatunkową. TPA rozwija skrzydła współpracując z eklektycznymi muzykami z całego świata, w tym z Matisyahu, Nitty Scott, Zion I, The Grouch, Mr. Życie i dziesiątki innych. Jest połową popularnego projektu Folktronica Wildlight, duetu, w którym łączy się z eteryczną piosenkarką Aylą Nerio.

W bogatym dorobku polskiego ambasadora można znaleźć wiele stylów, od żywiołowego world funk po funk w średnim tempie, a także zachodnioafrykańską perkusję, porywające melodie Kirtana i solówki na saksofonie. TPA zatrudnia żywe trąbki, instrumenty klawiszowe, gitary, skrzypce i szereg utalentowanych instrumentalistów na scenie. „The Jumpsuited One” ma tak znane miejsca, jak Red Rocks Amphitheatre w Morrison w Kolorado i popularne kontrkulturowe targi Oregon Country Fair. Suwannee Hulaween, Electric Forest, Envision Festival, Lightning in a Bottle i inne krajowe festiwale wielokrotnie zapraszały TPA przez różne lata.