Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Janhvi Kapoor ciężko ćwiczy do nadchodzącego filmu Pan i pani Mahi po powrocie z Polski: Back to the Grind

Po olśnieniu publiczności w Good Luck Jerry, Styczeń Kapoor Teraz zaczęła pełną parą przygotowania do swojego nadchodzącego filmu Mr. and Mrs. Mahi. Aby poznać wygląd swojej postaci, Janhvi zaczęła uczyć się umiejętności krykieta. Aktorka opublikowała w poniedziałek zdjęcie, w którym wyraża, jak „wyrafinowane” są jej sesje treningowe. Zamieściła zdjęcie na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, gdzie można ją zobaczyć klęczącą na podłodze w dresach.

„Powrót do szlifowania” – napisała aktorka w podpisie posta. Uśmiech na jej twarzy sprawia, że ​​zdjęcie jest przydatne. Spójrz na to poniżej:

Fani Janhvi byli podekscytowani, gdy zobaczyli, jak przygotowuje się do następnego filmu. Porzucili wiele Heart Eyes i opublikowali sentyment w sekcji komentarzy.

Mr & Mrs Mahi reżyseruje Charan Sharma, a producentem Karan Johar. W filmie, który ukaże się 7 października, w roli głównej występuje także Rajkumar Rao. Zmierzy się z GoodBye w roli głównej Amitabh Bachchan-Rashmika Mandanna. Fajnie będzie oglądać duet Rajkummar Rao i Janhvi Kapoor po ich horrorze Roohi z 2021 roku.

Janhvi otrzymuje obecnie wiele pochwał za rolę w swoim najnowszym filmie Good Luck Jerry. Wielu użytkowników mediów społecznościowych chwali Janhvi i dyskutuje o jej postępach jako aktorki. Komediowy thriller kryminalny wyreżyserowany przez Sidhartha Senguptę i wyprodukowany przez Aananda L Rai został wydany na Disney+ Hotstar. Jest to hinduski remake tamilskiego filmu Kolamaavu Kokila, który ukazał się w 2018 roku.

Oprócz GoodLuck Jerry i Mr and Mrs. Mahi, Janhvi ma w planach kilka filmów, w tym Dostana 2, Bawaal i Mili.

Przeczytaj wszystkie pliki najnowsze wiadomości A Z ostatniej chwili tutaj

READ  Nowy esej Anne Patchett „Te cenne dni” opowiada o życiu w czasach epidemii