Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jan M. Pokrewnak 1944-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Jan M. Pokrewnak 1944-2023 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – John Michael Pokrevnak, lat 78, zmarł w piątek rano, 13 stycznia 2023 r., w swoim domu, otoczony kochającą rodziną i niesamowitym personelem Hospicjum Domowego Southern Care.

John, znany rodzinie i przyjaciołom jako „Bucky” lub „Butch”, urodził się 26 września 1944 r. w Youngstown jako syn zmarłego Johna F. i Mary Rybko Pokrevnak. John uczęszczał do St Matthias School i był zapalonym młodzieżowym baseballistą. John był znany w liceum jako najlepszy tancerz jitterbug. Ukończył Cardinal Mooney High School w 1962 roku i przez całe życie mieszkał w Mahoning Valley.

Po ukończeniu szkoły średniej John wstąpił do marynarki wojennej i służył na USS Glacier w swoich macierzystych portach Christ Church w Nowej Zelandii i Bostonie w stanie Massachusetts. Był w zespole z innymi kolegami z Marynarki Wojennej, uczestniczył w kilku zjazdach Marynarki Wojennej i został odznaczony Medalem Antarktydy za służbę podczas wojny w Wietnamie. Był dumny, że służył swojemu krajowi i był weteranem marynarki wojennej.

John wrócił do domu w rejonie Youngstown i przez 34 lata pracował dla US Postal Service. Zaczynał jako listonosz i przeszedł na emeryturę w 1999 roku jako kierownik dostawy. Uchodził za dobrego kierownika poczty, zawsze chętnego do pomocy każdemu w potrzebie.

Wielu było poruszonych jego dobrym sercem, inteligencją i poczuciem humoru. Miał wiele interesujących historii w Marynarce Wojennej, w tym jedną o spotkaniu piosenkarki Joan Baez w Christ Church w Nowej Zelandii. To, co John cenił najbardziej, to bycie ojcem, a dzieci go uwielbiały.

John uwielbiał słuchać staroświeckiej muzyki, którą dzielił ze swoim najmłodszym synem, Davidem, od dnia, w którym się urodził. Lubił brać udział w konkursach muzycznych, które często wygrywał; Przez jakiś czas był nawet disc jockeyem. Napisał piosenkę z Larrym Kennedym z Jellybricks oraz z Rickiem Blacksonem (i Mary Jo Malluso).

John był zapalonym i doskonałym golfistą i lubił uczyć gry każdego, kto chciał się uczyć. Uczył młodych mężczyzn z wyzwaniami z pomocą swojego wnuka, BJ, który wychowywał go w szkolnych drużynach golfowych i nie tylko.

READ  Patrick Bamford po raz pierwszy wzywa Anglię, a Gareth Southgate sprowadza Alexandra-Arnolda i Jessego Lingarda z powrotem do foldu | wiadomości piłkarskie

Jednym z jego największych osiągnięć był doskonały rekord jazdy, nigdy nie brał udziału w żadnym wypadku ani nie otrzymał żadnych mandatów.

John pozostawił kochającą żonę, z którą był od 39 lat, Kathy Lou Rushton Pettus, którą poślubił 18 grudnia 1984 r.; troje dzieci, Stephen C. Pettus IV (Kelly Oliverius) z Cuyahoga Falls, Susan C. Carosella (John Howler) z Polski i David John Pokrevnak (Sarah Oliver) z Holandii; siedmioro wnucząt, Stephen Pettus V, Sydney Pettus, Brandon (BJ) Schmidt, Morgan Pettus, Blake Carocella, Kane Carocella i Sylvie Pokrevnak; siostrzeniec Jerry (Holly) Makowitz ze Struthers; dwie córki, Jill (Dave) Harman z New Middletown i Andrea (Anthony) Solazzo z Maryland oraz czterech siostrzeńców, Tyler Crone, Danny Solazzo, Owen Makowitz i Ian Makowitz; oraz ich siostrzenice Alexis McCloskey i Livia Solazzo; Również wujkowie, ciotki, kuzyni i wielu przyjaciół.

Ze strony rodziców śmierć poprzedziła jego droga wnuczka Emily Marie Beatus John. oraz siostra i szwagier, Jane i Daniel Crone.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić w godzinach od 17:00 do 20:00 w piątek 20 stycznia 2023 roku i od 11:00 do 11:45 w sobotę 21 stycznia 2023 roku, podczas południowego nabożeństwa upamiętniającego życie Johna, odprawionego przez wielebnego Johna Paula Roblesa, w Davis-Baker Funeral Home , 8536 Market Street , Boardman. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek w Forest Lawn Memorial Park.

Ponieważ jeden członek rodziny ma alergię na świeże kwiaty cięte, rodzina prosi, aby wszystkie datki materialne przybrały formę niczego ze świeżymi kwiatami. Zamiast tego datki są przekazywane na rzecz Protestant Nonprofit Family Service and Store, 2915 Glenwood Ave. # 6, Youngstown, OH 44511, ku pamięci Johna; lub składek na rodzinę, na które zostanie ustanowione stypendium na imię Jana.

Odwiedź www.beckerobits.com, aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną Johna.

READ  Linfield ostrzegł kibiców polskiej drużyny Pogoni Szczecin, aby trzymali się z daleka od Windsor Park

(specjalne zawiadomienie)