Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jan Lewandowski Polska 1950-2021 | Wiadomości, sport, praca

CONWAY, Pensylwania – Jean-Louis Lewandowski Polska, 71 lat, zmarł spokojnie w czwartek, 16 grudnia 2021 r., na chorobę Parkinsona, pod opieką i komfortem personelu Concordia w Villa St. Joseph w Baden.

Urodzona w Pittsburghu była córką zmarłego Josepha B. i Marie-Louise Demo Lewandowski. Wychowała się w Kościele katolickim i uczęszczała do Szkoły Podstawowej św. Bonifacego i Akademii św. Benedykta w Pittsburghu. Następnie uzyskała tytuł Bachelor of Science na University of Pittsburgh School of Nursing w 1972 roku i pracowała jako RN w szpitalach i domach opieki w Pittsburghu, Youngstown, Fort Lauderdale na Florydzie oraz w rejonie Beaver Valley, szczególnie ciesząc się geriatrią i pielęgniarstwem na OIOM-ie. Ukończyła w 1984 r. Instytut Nauk Pogrzebowych w Pittsburghu i pracowała u boku swojego ukochanego męża, zmarłego Jamesa Waltera „JW” Poland w Poland Funeral Home Inc. , Conway, od 35 lat. Po jego śmierci w dniu 1 października 2014 r. kontynuowała swoją pracę jako właściciel, dyrektor generalny i kierownik do października 2019 r. Podczas jej pracy asystowali jej oddani pracownicy, nieżyjący już Patti Monahan FD, Angelita i Juan Villagomez, Kelly Walsh i jej kuzynka Lohna Johnson, a także Patti i T J. DiMacio, Barb Rosenstiel oraz Shaunette i Ed Onuska. Realizowała motto Domu Kondolencyjnego „Nazywaliśmy Ministerstwo Opieki Społecznej” i aspiruje do bycia życzliwą w swojej pracy.

Oprócz rodziców i męża śmierć Jean-Louis poprzedził jej brat Joseph-Paul Lewandowski, który zmarł 16 grudnia 1980 r.; i jej starsza siostra, dr Judith Ann Keats, w 1990 roku.

Jej dwaj bracia i szwagierki, James Michael i Elida Evans Lewandowscy z Boardman oraz John Edward i Mary Channen Lewandowscy z Pittsburgha, pozostali. I wielu ukochanych kuzynów i ich rodzin.

Zwiedzanie odbędzie się w godzinach 14.00 – 20.00 w niedzielę 19 grudnia 2021 r. w Poland Funeral Home, 901 First Ave. , Conway, Pa.15027, 724-869-7700, gdzie modlitwy wyjazdowe odbędą się w poniedziałek 20 grudnia 2021 r. o godz. 9:30. Chrześcijański nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w poniedziałek o godz. , Conway. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Christ the Redeemer Northside Cemetery (dawniej Northside Catholic) w Pittsburghu.

READ  Macias z Howland robi swoją markę | Wiadomości, sport, praca

Rodzina pragnie wyrazić szczere podziękowania personelowi Villa St. Joseph, ale w szczególności Davidowi Alvarezowi, nadinspektorowi FD, który umiejętnie zachował opiekę, służbę i dziedzictwo zawodowe, którymi żyje i będzie kontynuował Poland Dom Pogrzebowy dążyć do.

W razie potrzeby darowizny na pamiątkę można przekazać Amerykańskiemu Towarzystwu Choroby Parkinsona, 490 E. North Ave., Pittsburgh, PA 15212.

„Kiedy opuszczamy ten świat, musimy pozostawić po sobie spuściznę służby i znak radości…”

(uwaga specjalna)