Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jan F. Spencera, 1943-2021 | Wiadomości, sport, praca


Gerrard – John F. Spencer, 78 lat, Gerrard, zmarł w piątek 8 kwietnia 2022 r. w domu opieki w Polsce.

Urodził się 6 sierpnia 1943 w North Jackson jako syn Charlesa i Wandy Weatherstein Spencer. Większość życia spędził między Teksasem a Ohio.

John z entuzjazmem zdobył tytuł GED w wieku 62 lat. Przez wiele lat pracował jako drukarz i kierowca ciężarówki, m.in. jeżdżąc dla Youngstown Vindicator.

John był entuzjastą gier, dzieląc się miłością ze swoją siostrą i synem grającym w Castlevanię i Froggera. Lubił pokazy samochodów i spędzał czas z rodziną. Był fanem Houston Astros i Miami Dolphins przed ich idealnym sezonem. John był dobrym człowiekiem, zawsze gotowym do pomocy tym, którzy tego potrzebowali.

Zostawił swoją ukochaną żonę Tracy Magan Spencer, którą poślubił 8 września 1988 roku; dwóch synów, Charles W. Magan po Girard i John Spencer Jr. oraz narzeczona Jamia Sunderland po Girard; dwóch braci, William C. Spencer i Gary L. Spencer, obaj z Youngstown; siostra Carrie (Leroy) Dziekan Houston, Teksas; wnuczka Gracie Mae Magan; A także wiele siostrzenic i siostrzeńców.

Oprócz rodziców, Johna poprzedzili trzej bracia, Kenneth R. Spencer i Robert A. Spencer i James A. Spencera. siostra Beverly Tish; i jego wnuk, Cody James Magan.

Będzie nam bardzo brakowało Johna. Jego życie było absolutnym błogosławieństwem dla wszystkich, których miałem przywilej poznać.

Msza św. odbędzie się w czwartek 14 kwietnia 2022 r. o godzinie 14.00 w domu pogrzebowym Davidson Baker w Struthers. Przyjaciele mogą zadzwonić na godzinę przed nabożeństwem w domu pogrzebowym.

Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(uwaga specjalna)

READ  Phil Foden i Raheem Sterling przygotowują się do rozpoczęcia meczu Anglii z Chorwacją w pierwszej fazie grupowej Euro 2020 | wiadomości piłkarskie