Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

James W. Ogden 1944-2021 | Wiadomości, sport, praca

YOUNGSTOWN – James „Jim” W. Ogden, 76 lat, zmarł spokojnie w czwartek, 11 listopada 2021 r., w swoim domu z powodu komplikacji związanych z rakiem, w otoczeniu swojej rodziny.

Jim urodził się 18 grudnia 1944 roku w Youngstown, jako syn zmarłego Williama E. i Dorothy P. Cliffitch Ogden, i przez całe życie mieszkał w okolicy.

Jim, znany swoim przyjaciołom jako „Oggie”, ukończył klasę Southern High School w 1962 roku; Ukończył także Youngstown State University, gdzie pisał o drużynie tenisowej.

Od 40 lat uczy w St Stephen’s School w Nilu, realizując swoją pasję zachęcania dzieci do realizacji marzeń.

Po przejściu na emeryturę przez siedem lat zastępował nauczyciela w Saint Christine.

Jim znajdował dobro w każdym, kogo spotkał i był przez wszystkich kochany. Uwielbiał przebywać z rodziną, patrzeć, jak dorastają, grać w golfa i spędzać niedziele z przyjaciółmi oglądając Browna.

Jim wyjeżdża, by świętować swoją rocznicę, swoją żonę, Shirley A. Rich, którą poślubił 24 czerwca 1967 w kościele św. Jego trzej synowie, James W (Kelly) Ogden z Charlotte w Karolinie Północnej, Robert M (Tracy) z Youngstown i Joseph D. (Carrie) Ogden z Polski; i siostra Mary Lou Soleil z Hilton Head, Karolina Południowa Jim również przeżyła pięcioro wnucząt, Grace, Hannah, Lorelei, Chase i Parker; jego ukochany pies Sasha; szwagier Sam Rich; i szwagierka Beverly Polmaskic.

Chrześcijańskie nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w sobotę 20 listopada 2021 o godzinie 11:00 w kościele katolickim św. Edwarda przy 240 Todd Lane w Youngstown i celebrowane przez wielebnego prałata. Roberta J. Severina.

Przygotowanie zostało powierzone Edwardowi J. Fox & Sons Funeral Home, 4700 Market Street, Boardman, OH 44512. Rodzina i przyjaciele Jima mogą odwiedzić www.foxfuneralhome.org, aby zobaczyć ten nekrolog i złożyć kondolencje rodzinie Ogden.

(uwaga specjalna)