Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

James T. Klingenssmith 1968-2021 | Wiadomości, sport, praca

CANFIELD – James T. Klingenssmith, 53 lata, zmarł w piątek 17 grudnia 2021 r.

Urodzony 12 kwietnia 1968 w Youngstown, syn Charliego i Barbary Claes Clingsmith. Znany jako Jim, ukończył w 1986 r. liceum w Polskim Seminarium Duchownym, a następnie uzyskał tytuł licencjata w zakresie edukacji na Uniwersytecie Stanowym w Youngstown oraz tytuł magistra administracji szkolnej i rozwoju programów nauczania na Uniwersytecie East Carolina. Jim był dyrektorem Campbell Elementary i Middle School, a wcześniej był dyrektorem Topsell Middle School w Północnej Karolinie.

Jim był oddanym przywódcą, mentorem i nauczycielem, który pozytywnie wpłynął na otoczenie. Jest znany przez swoją załogę jako mający najlepszych graczy, ale przede wszystkim dobroduszny człowiek i ich największy fan. Jim był także jednym z członków zarządu Canfield Lacrosse, który poprowadził klub do sankcjonowania szkolnego sportu. Jego miłość do gry odegrała kluczową rolę w rozwoju tego sportu i jego popularności w całej dolinie.

Przede wszystkim Jim był niesamowicie zaangażowanym i oddanym ojcem i mężem. Jim uwielbiał wycieczki z rodziną i wiele zajęć na świeżym powietrzu. Nigdy nie opuścił gry ani zawodów, w których brały udział jego dzieci. Punktem kulminacyjnym jego dnia były jednodniowe wycieczki z żoną i ukochaną św. Bernardem.

Jim odchodzi, by zostać zapamiętanym przez swoją żonę, Amy Wheeler Klingenssmith, którą poślubił 20 czerwca 1998 roku; jego dzieci, Brennen i Campbell Klingsmith; jego rodzeństwo Bill Klingsmith i jego żona Robin i Alan Klingsmith oraz jego żona Heidi; Siostra jego żony, Suzan Faris. matka jego żony, Virginia Heller; teść Kenneth Wheeler; I wiele siostrzenic i siostrzeńców.

Rodzina przyjmie krewnych i przyjaciół od 14.00 do 17.00 we wtorek, 28 grudnia 2021 r. w Lane Funeral Homes, Boardman Chapel, a nabożeństwo nastąpi natychmiast o 17.00. Rodzina prosi o wpłaty na pamiątkę Canfield Lacrosse, aby pomóc graczom w potrzebie i rozpocząć Stypendium Założyciela. Prosimy o przesyłanie darowizn na adres Canfield Lacrosse Club PO Box 683 Canfield, OH 44406.

READ  Dawid Filipin 1960-2021 | Wiadomości, sport, praca

(uwaga specjalna)