Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jamala odpadła na szóstym miejscu w Tańcu z Gwiazdami w Polsce

W ostatnich tygodniach Jamala uczestniczyła i stawiała Ukrainę w centrum uwagi Taniec z Gwiazdami 2022Wersja polska Taniec z gwiazdami. Mimo kilku dobrych występów, podróż piosenkarza w serialu dobiegła końca.

Po szóstym tygodniu rozgrywek tańca latynoamerykańskiego i towarzyskiego mistrz Eurowizji 2016 odpadł niestety na szóstym miejscu.

Jamala odchodzi Taniec z Gwiazdami Polska

Najnowszy odcinek serialu poświęcony był kultowemu filmowi Brudny Taniec. Tańcząc do piosenek ze ścieżki dźwiękowej filmu, para skierowała swojego wewnętrznego Patricka Swayze i Jennifer Grey.

Jamala i zawodowy partner Jacek Jeschke zabrali się za rumbę, tańcząc do przeboju Patricka Swayze „She’s Like the Wind”. Wendy Fraser.

Piosenkarka „1944” miała na sobie zieloną sukienkę, która łapała wiatr, gdy poruszała się po podłodze. Nawet gdy Jamala wzięła udział w ukraińskiej wersji programu, ujawniła zmysłową stronę, której wielu nigdy wcześniej nie widziało. Tantsi z zirkamy.

Jury w składzie Andrzej Piachesny, Ivona Pavlovic, Michael Malidowski i Andrzej Grabowski odpowiedziało w nieco mieszany sposób. Ale w końcu dali 30 z 40 punktów Jamali i Jackowi.

Jamala zdobyła dodatkowe cztery punkty podczas swojej walki, w której sędziowie głosowali między dwoma kandydatami zwróconymi przeciwko sobie. Rywalizując z projektantem budowlanym Wiesławem Nowobilskim w bitwie cha-cha-cha, Jamala została ogłoszona zwycięzcą przez wszystkich czterech sędziów.

To dało Jamali i Jackowi łączny wynik za tydzień 34 punkty. Ale konkurencja była zacięta i para zajęła przedostatnią pozycję w tabeli liderów.

Ponieważ głosy publiczne połączyły się z punktami jury, niestety to Jamala znalazła się na samym dole i musiała odpaść z konkursu.

Jamala w Taniec z Gwiazdami 2022: Tygodnie 2-6

Pomimo tego, że jest ostatnim zawodnikiem, który ma zostać wyeliminowany Taniec z Gwiazdami 2022Czas Jamali w programie był wypełniony większą ilością wzlotów niż upadków.

Mistrz Eurowizji znalazł się na szczycie tabeli liderów w pierwszym tygodniu i zrobił to ponownie w czwartym tygodniu z odcinkiem o tematyce Hometown Glory.

READ  Chelsea rozważa podpisanie kontraktu z 25-letnim reprezentantem Polski, aby wzmocnić obronę: raporty

Podczas jej pobytu na Ukrainie Tantsi z zirkamy 2021, najwyższy wynik Jamali to 31 z 40. Ale tym razem przezwyciężył to kilkakrotnie. Obejmuje to osiągnięcie idealnego wyniku 40 przez pięć tygodni Tango.

Poniżej znajduje się podsumowanie tańców wykonywanych przez Jamalę w odcinkach od drugiego do szóstego Taniec z Gwiazdami 2022. Możesz przejrzeć nasz poprzedni artykuł, aby uzyskać wyniki z pierwszego tygodnia.

W czwartym tygodniu wszystkie rutynowe tańce i grupowy styl dowolny mają maksymalną punktację 40. Maraton jive w piątym tygodniu plasuje pozostałe siedem par, z pierwszym miejscem z siedmioma punktami, drugim miejscem z sześcioma punktami, itd. W szóstym tygodniu walki każdy sędzia głosował między dwoma parami sparowanymi ze sobą, przy czym głos każdego sędziego był wart jeden punkt (więc czyn otrzymuje maksymalnie cztery dodatkowe punkty).

W nawiasach podano łączny wynik tygodnia oparty na kombinacji wielu tańców użytych do ustalenia ostatecznej tabeli liderów.

Kliknij na każdą nazwę taneczną, aby obejrzeć film z występu.

Czy jesteś smutny widząc wyeliminowaną Jamalę? Taniec z Gwiazdami Polska 2022? Co lubisz w jego tańcach? Daj nam znać w komentarzach poniżej.