Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jamaica EME Peer Awards zmierza do Nowego Jorku | zabawa

Nowy Jork:

Czterech nowojorskich wykonawców, Original Richie Poo, DJ Roy, Glamour Wayne i Dub Master Chris, zostanie uhonorowanych nagrodami Music and Entertainment Excellence (EME) Peer Awards z okazji urodzin weterana telewizyjnego Richarda „Richie B” Burgessa. , 25 września, w Mingles Ultra Lounge, Bronx, Nowy Jork.

Nagrody EME, które odbyły się ostatnio dziesięć lat temu, są okrzyknięte za swój splendor i blask i co roku świętują i honorują najlepszych artystów w branży muzycznej i rozrywkowej Jamajki. Przez lata na scenie rozdania nagród zagościł solidny skład zespołów reggae i dancehall. Ponadto uczestniczyło lub zostało uhonorowanych wiele międzynarodowych wykonawców, w tym John Legend, India Arie, Akon, Eve i Trina.

„Po zorganizowaniu rozdania nagród w 2012 roku przestaliśmy myśleć o tym, jak chcemy iść naprzód. Teraz, gdy sektor rozrywkowy został ponownie otwarty i mamy trochę wytchnienia od pandemii, postanowiliśmy uczcić moje urodziny i włączyć długie -przemyślana kategoria EME Awards – The Peer Awards Jak dotąd pomysł został dobrze przyjęty, co dobrze wróży możliwości produkcji na dużą skalę w Stanach Zjednoczonych w przyszłości” – powiedział Burgess. Niedziela czystsza.

Mówiąc o wyróżnieniu 2022, najlepsza poranny nadawca odkryty przez sekretarz kultury, płci, rozrywki i sportu Olivię Grange powiedziała: „Wybraliśmy tych czterech dżentelmenów na podstawie ich profesjonalnego podejścia do gry nagłośnieniowej, kryteriów wydajności, nie tylko w USA i Jamajkę, ale w dowolnym miejscu A, w którym prowadzą swoją działalność i ogromny wkład, jaki wnieśli do naszego przemysłu muzycznego i rozrywkowego”.

DJ Roy, współzałożyciel Road International, był wielokrotnie nagradzanym prezenterem radiowym, który od ponad dwóch dekad działa w Nowym Jorku. 13 sierpnia tego roku został uhonorowany przez Jamaica Independence, Inc. na Jamaica’s 60 People’s Bowl na Long Island w Nowym Jorku. Urodzony w Londynie Instytut Calabar wymienia między innymi nadawców Barry’ego G, Jill Bailey, Clintona Lindseya, Jeffa Barnesa i miejskie radio Frankie Coker.

READ  Recenzja restauracji Little Donna: W tym miejscu w Baltimore chodzi o rodzinę?

Brzmiąc optymistycznie i przyziemnie, Burgess opowiedział, jak DJ Roy był „bliski łez”, kiedy powiedział mu, że znalazł się wśród tegorocznych wyróżnionych.

„To było zupełnie nieoczekiwane, a fakt, że otrzymał nagrodę z Jamajki, sprawił, że było to jeszcze bardziej wyjątkowe”, wyjaśnił spiker radiowy wyraźnym głosem.

Wielokrotnie nagradzany „Dub Master Chris” MacDonald jest podstawą nowojorskiego radia od prawie trzech dekad. W latach 90. pracował w stacji R&B/hip-hop 98,7 Kiss FM, gdzie specjalizował się w hip-hopie, house i reggae.

Najnowszy projekt

Jeden z najlepszych wykonawców ostatniego konkursu Global Sound Clash na Reggae Sumfest w Montego Bay, Richie Boe jest najbardziej znany jako selekcjoner legendarnego Silver Hawk Sound System, założonego przez duet weteranów produkcji, nieżyjący już Wycliffe „Steely” Johnson i Cleveland „Cliffy” Brown. Zaangażował się w produkcję, a jego najnowszym projektem był album zatytułowany Słodkie lato Słodkiektóry obejmuje Busy Signal, Chris Martin, Kevyn Voicemail, George P i Kim Nain.

Doświadczony selektor systemów dźwiękowych Glamour Wayne to znakomity selektor, który rozpoczął karierę w 1980 roku jako 15-letni selektor Afro Tone Disco w Kingston. Zdobył międzynarodową sławę koncertując z systemem dźwiękowym Gemini w połowie lat 80-tych. Od czasu imigracji do Stanów Zjednoczonych na przełomie tysiącleci Wayne osiągnął wybitną pozycję jako niezależny selekcjoner w USA, Kanadzie, Europie i na Karaibach.

EME Awards powstało w 2005 roku jako mała produkcja studyjna i przekształciło się w wydarzenie cieszące się międzynarodowym uznaniem. Na przykład w 2011 r. nagrody otrzymały pozytywne wcześniejsze pokrycie w USA dziśBezpiecznik TV Codzienne wiadomości z Nowego JorkuWiadomości na żywo Indie, na magazynie woskowymLodowy Showbiz, MTV, Tygodnik hip-hopowyi Hip Hop Wired i Magazyn Gwiazd w Anglii.

Burgess przypomniał, że w 2011 roku, „na długo przed tym, jak media społecznościowe stały się wirusowe”, EME odnotowało liczbę odwiedzin ze 176 krajów na całym świecie, w tym z USA, Wielkiej Brytanii, Federacji Rosyjskiej, Belgii, Kenii, Polski, Indii i Chin.

READ  Niedokończony film Rishiego Kapoora ukończony przez Paresha Rawala

Nagrody EME mają na celu uhonorowanie i uznanie osiągnięć gwiazd reggae/dancehall w kategoriach takich jak Deejay of the Year, Best New Artist, Vocalist of the Year, Producer of the Year, a w 2010 roku Artiste of the Decade.

Sponsorzy biorący udział w EME Peer Awards i Christmas Celebration mogą spodziewać się obecności sławnych przyjaciół Richiego B, utalentowanej kobiety Disneya Amyki oraz dynamicznej nowojorskiej piosenkarki R&B/pop i autorki tekstów Nyasia Chane’l.

[email protected]