Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jaka jest przyszłość przestrzeni biurowej jako bardziej zdalnej pracy? Zważ planistów powierzchni DC

Większą swobodę w przekształcaniu przestrzeni w razie potrzeby mają popularni planiści rozwoju biur, którzy zapowiadali przyjazd do DC. Im więcej osób przygotowuje się do powrotu do biura.

Większa swoboda zmiany przestrzeni w razie potrzeby mają popularni planiści rozwoju biur, którzy powiedzieli, że widzą przyjazd do obszaru DC, ponieważ więcej osób przygotowuje się do powrotu do biura.

Rozmawiali o mieszanych przestrzeniach roboczych z Washington Metropolitan Council of Governments podczas Spotkanie Technicznego Komitetu Doradczego Piątek.

Dean Lopez, starszy wiceprezes ds. Rozwoju i konstrukcji at Fundusz majątku biurowego firmy.

Powiedział, że spodziewa się większej liczby stóp kwadratowych na pasażera oraz „wewnętrznych i zewnętrznych przestrzeni roboczych. Możliwość zrobienia jednego z nich będzie ważna”.

Nie widzi, aby zapotrzebowanie na osobistą przestrzeń biurową zmieniało się znacznie, ale widzi, że zmienia się w bardziej hybrydowe przeznaczenie.

Powiedział, że nastąpi ogromny boom na ludzi poszukujących przestrzeni i zmieniających istniejące przestrzenie.

„Będzie stłumiony popyt. Kiedy to zrozumiemy, myślę, że na rynkach może nastąpić zalew działalności”.

Christy Smith, wiceprezes wykonawczy ds. Inwestycji w nieruchomości przy ul JPG Smith Coss., Powiedział, że chodzi o przestrzenie wielofunkcyjne.

„Stwórz taką przestrzeń, w której ludzie będą mogli być razem, ponieważ myślę, że to jest esencja biura przyszłości” – powiedział Smith.

GBG Smith jest deweloperem, agentem ds. Wynajmu i zarządcą nieruchomości w ramach projektu Amazon National Office Space Project.

Powiedziała, że ​​widzi, jak ludzie wykorzystują mniej powierzchni biurowej na indywidualne biura, a więcej na współpracę, ponieważ niektórzy pracują w domu, a inni w biurze.

„Jak sobie z tym radzisz i czy to działa, czy nie?” Ona pyta.

Smith powiedziała, że ​​spodziewa się, że coraz więcej firm zmieni swoje przestrzenie, wraz ze wzrostem popularności zewnętrznych przestrzeni kooperacyjnych.

READ  Biden: Sankcje doprowadzą do „pogorszenia” rosyjskiego programu kosmicznego

Ale powiedziała, że ​​wciąż jest wiele niewiadomych, jeśli chodzi o to, jak to może wyglądać.

Wymagana jest elastyczność. Jakaś forma pracy hybrydowej, mimo że nikt tak naprawdę nie działa hybrydowo, więc co to oznacza? „Myślę, że to nadal znak zapytania” – powiedział Smith.

Podobnie jak WTOP na Serwis społecznościowy Facebook I podążaj WTOP Na Twitterze, aby wziąć udział w rozmowie na temat tego artykułu i nie tylko.

Subskrybuj tutaj, aby otrzymywać najświeższe informacje i codzienne nagłówki do skrzynki odbiorczej poczty e-mail.

© 2021 WTOP. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza witryna internetowa nie jest przeznaczona dla użytkowników znajdujących się na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.