science

Jaka jest przyszłość przestrzeni biurowej jako bardziej zdalnej pracy? Zważ planistów powierzchni DC

Większą swobodę w przekształcaniu przestrzeni w razie potrzeby mają popularni planiści rozwoju biur, którzy zapowiadali przyjazd do DC. Im więcej osób przygotowuje się do powrotu do biura.

Większa swoboda zmiany przestrzeni w razie potrzeby mają popularni planiści rozwoju biur, którzy powiedzieli, że widzą przyjazd do obszaru DC, ponieważ więcej osób przygotowuje się do powrotu do biura.

Rozmawiali o mieszanych przestrzeniach roboczych z Washington Metropolitan Council of Governments podczas Spotkanie Technicznego Komitetu Doradczego Piątek.

Dean Lopez, starszy wiceprezes ds. Rozwoju i konstrukcji at Fundusz majątku biurowego firmy.

Powiedział, że spodziewa się większej liczby stóp kwadratowych na pasażera oraz “wewnętrznych i zewnętrznych przestrzeni roboczych. Możliwość zrobienia jednego z nich będzie ważna”.

Nie widzi, aby zapotrzebowanie na osobistą przestrzeń biurową zmieniało się znacznie, ale widzi, że zmienia się w bardziej hybrydowe przeznaczenie.

Powiedział, że nastąpi ogromny boom na ludzi poszukujących przestrzeni i zmieniających istniejące przestrzenie.

„Będzie stłumiony popyt. Kiedy to zrozumiemy, myślę, że na rynkach może nastąpić zalew działalności”.

Christy Smith, wiceprezes wykonawczy ds. Inwestycji w nieruchomości przy ul JPG Smith Coss., Powiedział, że chodzi o przestrzenie wielofunkcyjne.

„Stwórz taką przestrzeń, w której ludzie będą mogli być razem, ponieważ myślę, że to jest esencja biura przyszłości” – powiedział Smith.

GBG Smith jest deweloperem, agentem ds. Wynajmu i zarządcą nieruchomości w ramach projektu Amazon National Office Space Project.

Powiedziała, że ​​widzi, jak ludzie wykorzystują mniej powierzchni biurowej na indywidualne biura, a więcej na współpracę, ponieważ niektórzy pracują w domu, a inni w biurze.

“Jak sobie z tym radzisz i czy to działa, czy nie?” Ona pyta.

Smith powiedziała, że ​​spodziewa się, że coraz więcej firm zmieni swoje przestrzenie, wraz ze wzrostem popularności zewnętrznych przestrzeni kooperacyjnych.

READ  Globalne ocieplenie wywołane przez człowieka „powoduje ponad jedną trzecią zgonów związanych z upałami” | Zmiana klimatu

Ale powiedziała, że ​​wciąż jest wiele niewiadomych, jeśli chodzi o to, jak to może wyglądać.

Wymagana jest elastyczność. Jakaś forma pracy hybrydowej, mimo że nikt tak naprawdę nie działa hybrydowo, więc co to oznacza? „Myślę, że to nadal znak zapytania” – powiedział Smith.

Podobnie jak WTOP na Serwis społecznościowy Facebook I podążaj WTOP Na Twitterze, aby wziąć udział w rozmowie na temat tego artykułu i nie tylko.

Subskrybuj tutaj, aby otrzymywać najświeższe informacje i codzienne nagłówki do skrzynki odbiorczej poczty e-mail.

© 2021 WTOP. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza witryna internetowa nie jest przeznaczona dla użytkowników znajdujących się na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment