Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak zrobić paznokcie bąbelkowe, aby uzyskać idealne paznokcie wężowej skóry

Jak zrobić paznokcie bąbelkowe, aby uzyskać idealne paznokcie wężowej skóry

Po zakończeniu utwardzania wytrzyj bąbelki, aby odsłonić wzór skóry węża. Michelle poleca Niewycierający się top z PLA, który po przetworzeniu nie daje wrażenia lepkości. Niestety ten produkt jest dostępny tylko w USA, ale jest dobrą alternatywą Top typu No Wipe Miley MiguelKtóry jest sprzedawany w Sephora.

Jin Soon sugeruje kilka alternatyw, które nie będą dla Ciebie odpowiednie całkowicie Ten sam wygląd, ale zapewnia podobny efekt bez użycia wody i lakieru hybrydowego. Mówi, że jest to stosunkowo łatwa opcja, a narzędzie do tepowania może nadać wygląd skóry węża. Po nałożeniu bazy i lakieru nawierzchniowego i pozostawieniu ich do wyschnięcia, możesz użyć narzędzia do kropkowania, aby „losowo umieścić małe kropki lakieru na paznokciach”.

Następnie delikatnie połącz krawędzie kropek wykałaczką przed nałożeniem kolejnej warstwy lakieru nawierzchniowego w celu uszczelnienia wzoru.

Jeśli jesteś fanem sztuki i rzemiosła i masz trochę zapasowych kawałków tiulu, Jin Soon mówi, że możesz je wykorzystać do stworzenia własnego projektu. Zaleca stosowanie bazy mineralnej lub nastrojowej. „Nałóż na paznokcie małą siateczkę tiulu” – mówi. „Kolor bazowy nie musi być całkowicie suchy; Wyraźne znaki dodadzą wykończenia 3D przypominającego łuski węża.

Następnie na kawałek folii aluminiowej nałóż niewielką ilość złotej, perłowej lub czarnej farby i zanurz w farbie gąbkę. Zanim nałożysz go na siatkę, nałóż go na czysty obszar folii, aby usunąć część farby. Zakończ, odbijając go na paznokciu nad tiulem i gotowe: dwukolorowy wzór skóry węża.

Treść z Instagrama

Treści te można również przeglądać na stronie internetowej Powstaje z.

Jaki kolor lakieru do paznokci najlepiej wygląda w przypadku paznokci bąbelkowych?

Obecnie panuje wiele popularnych trendów kolorystycznych, takich jak mokka, matcha czy mleczny (najwyraźniej uwielbiamy nazwy inspirowane napojami rozpoczynającymi się od M) Świetnie by wyglądało z nadrukiem skóry węża. „Kolory biały, niebieski i zielony dobrze komponują się z tą stylizacją” – mówi Michelle.

READ  Kupuj najlepsze zimowe kolory lakierów do paznokci na sezon świąteczny