Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak zdobyć DirectX 12 Beta dla Apex Legends?

opublikowany: 2022-11-01 T15:30:23

zaktualizowany: 2022-11-01 T15:30:32

Wersja na PC Legendy Apex Obsługuje teraz DirectX 12 Beta. Oto jak używać go w grze, aby poprawić wydajność.

z wydaniem Piętnasty sezonFirma Respawn Entertainment wprowadziła funkcję subskrypcji beta, którą jest obsługa DirectX 12 na PC. Od momentu premiery Apex Legends korzysta z DirectX 11. Wprowadzenie DX12 stanowi podstawę przyszłych ulepszeń graficznych w grze.

Korzyści z DirectX 12 w stosunku do swojego poprzednika są nieograniczone. Gracze mogą spodziewać się wyższej liczby klatek na sekundę, grafiki o wyższej rozdzielczości, lepszej optymalizacji i wielu innych. Jednak, ponieważ wciąż jest w fazie beta, w tej chwili może być trochę lekkomyślności.

Dzięki temu, jeśli zastanawiasz się, jak wypróbować DirectX 12 na swoim komputerze, oto pełne podsumowanie kroków, które musisz wykonać.

Rozrywka Repost

Respawn ogłosił nową mapę 17 października.

Jak zdobyć DirectX 12 Beta dla Apex Legends?

Jak wspomniano wcześniej, DirectX 12 dla Apex Legends jest obecnie dostępny w wersji beta na PC. Oznacza to, że możesz przetestować tę funkcję na dowolnej platformie za pomocą Origin, aplikacji EA lub Steam.

Zanim zaczniesz pracę z Apex w DX12, pamiętaj, że twój procesor graficzny musi mieć co najmniej funkcję DirectX 12_0. Jeśli nie masz pewności co do poziomu funkcji, wykonaj ten prosty zestaw kroków:

 • Naciśnij klawisz Windows + R. Otworzy się okno dialogowe Uruchom.
 • Wpisz „dxdiag” i naciśnij Enter. Poziomy funkcji Twojego GPU zostaną wyświetlone na karcie Wyświetlacz w wyskakującym oknie dialogowym.

Teraz, gdy już sprawdziłeś poziomy funkcji, przyjrzyjmy się, jak uruchomić grę z DirectX 12.

Aplikacja EA

 1. Przejdź do „Mojej kolekcji”.
 2. Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu Apex Legends.
 3. Wybierz Właściwości widoku.
 4. Dodaj tę linię w polu tekstowym w obszarze Zaawansowane opcje uruchamiania – „-eac_launcher_settings SettingsDX12.json”.
 5. Kliknij przycisk Zapisz.
 6. Następnie rozpocznij grę.

Początek

 1. Przejdź do „Mojej biblioteki gier”.
 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy Apex Legends, a następnie kliknij Właściwości gry.
 3. Stamtąd przejdź do zaawansowanych opcji odtwarzania.
 4. Dodaj następujący wiersz do argumentów wiersza poleceń: „-eac_launcher_settings SettingsDX12.json”.
 5. Kliknij Zapisz i uruchom grę.

parowy

 1. Przejdź do swojej biblioteki i kliknij prawym przyciskiem myszy Apex Legends.
 2. Stamtąd wybierz Właściwości.
 3. Dodaj wiersz „-eac_launcher_settings SettingsDX12.json” do opcji uruchamiania.
 4. Zamknij okno właściwości i gotowe.

Ponieważ funkcja jest nadal w wersji beta, możesz napotkać pewne problemy z montażem modułu cieniującego, pamięcią, logowaniem i przesyłaniem strumieniowym, jak wspomniano w ostatni reddit. Jednak w miarę upływu czasu możemy oczekiwać, że programiści ulepszą tę funkcję, aby odblokować jej pełny potencjał.

Oto sposoby grania w Apex Legends w DirectX 12. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, zapoznaj się z naszymi innymi przewodnikami i wskazówkami dotyczącymi Apex Legends:

Kto jest katalizatorem w Apex Legends | Cennik wyboru Apex Legends | Apex Legends obsługuje progresję krzyżową | Kosmetyki na nowy sezon 15 | Jak odebrać nagrody Apex Legends Prime Gaming? | Wszystkie sezony i wydarzenia Apex Legends | Wszyscy aktorzy głosowi w Apex Legends | Liczba graczy Apex Legends w 2022 r. | Najlepsze pistolety w 14 sezonie Apex Legends | Jak uzyskać wyższy FPS w Apex Legends

READ  Polska para odciąża na jeden dzień ukraińskich uchodźców