Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak zdobyć alternatywną skórkę Jaskra w Wiedźminie 3

Jak zdobyć alternatywną skórkę Jaskra w Wiedźminie 3

I daleki od dawania Wiedźmin 3 a Aktualizacja nowej generacji (lub obecnej generacji)Deweloper CD Projekt Red dodał kilka funkcji, które na to liczą Netflixa Magik seria Jak nowy wygląd Jaskra. Oto jak uzyskać alternatywny wygląd mniszka lekarskiego Wiedźmin 3.

Możesz dać Jaskierowi Gaskerowi ubranie, ale nie jego twarz

Nie ma potrzeby niczego odblokowywać – dzięki najnowszej łatce/uaktualnieniu nową skórkę Jaskra można aktywować z menu głównego. Nie możesz jednak zmienić ubrania w grze – musisz najpierw wyjść z głównego menu.

Tak więc z menu głównego przejdź do opcji. Następnie przejdź do Gameplay i przewiń w dół do „Alternatywny wygląd mniszka lekarskiego”. Stuknij w prawo, aby ją włączyć, i stuknij w lewo, aby ją wyłączyć. Jeśli jeszcze nie spotkałeś Jaskra w grze, będziesz musiał poczekać, aż odkryjesz go w Novigradzie. A jeśli tak, zmiana motywu powinna zacząć obowiązywać przy następnym załadowaniu zapisu.

Jaskier to oryginalne polskie imię postaci, która do czasu serialu Netflix była znana jako Jaskier na Zachodzie. Grałem wcześniej Joey’a Batty’ego w serialu, a ten nowy wygląd sprawia, że ​​Jaskier wygląda trochę jak on.

Tylko trochę? Tak – Jaskier będzie przebrany za pokaz Gasquiere’a i będzie miał nieco inną twarz, pozbawioną zarostu. Ale to wciąż nie jest martwy dzwonek dla aktora, być może dlatego, że licencjonowanie obrazu aktora może być trudne – i kosztowne.

Ale jeśli chcesz dać Jaskierowi alternatywne spojrzenie inspirowane Netflixem… Wiedźmin 3to właśnie robisz.

READ  Jak Meryl Streep przygotowała się do roli prezydenta w „Don't Look Up”