Jak wypadli gracze Leeds, w tym Ravenha i Phillips?

The Sports Mole donosi, którzy gracze Leeds United grali dla swojego kraju podczas międzynarodowej przerwy w listopadzie.

Marcelo Bielsa Przywitałby dziewięciu graczy z pierwszej drużyny z powrotem w swojej drużynie Leeds United Strona, która reprezentowała swój kraj podczas międzynarodowego okresu wakacyjnego w listopadzie.

Osiem z tych odtwarzaczy zostało rozprowadzonych w całej Europie podczas pawilonu Ravenha Podwoił swój handel w Ameryce Południowej z Brazylia.

Tutaj, kret sportowy Ustalenie graczy z Leeds, którzy uczestniczyli w swoich krajach i zakresu ich wykonywania obowiązków międzynarodowych.

© Reuters

konsekwencje:
12 listopada: Anglia 5-0 Albania Eliminacje do Mistrzostw Świata (stadion Wembley, Londyn)
15 listopada: San Marino 0-10 Anglia Eliminacje do Mistrzostw Świata (stadion San Marino, Serravalle)

Calvin Phillips zagrał swoje 18. i 19. występy Anglia Podczas gdy byli na dobrej drodze do wygrania dwóch ostatnich eliminacji do Mistrzostw Świata z Albanią i San Marino.

25-latek rozpoczął oba mecze w środku pomocy, grając przez 64 minuty na Wembley, zanim wykorzystał swoje pierwsze 45 minut w Serravalle.

Phillips miał średni wskaźnik podań na poziomie 94% w obu meczach, a także wykonał pięć udanych odbiorów, więcej niż jakikolwiek inny pomocnik w Anglii.

Daniel James świętuje zdobycie bramki dla Walii 8 października 2021 r.© Reuters

13 listopada: Walia 5-1 Białoruś – Eliminacje do Mistrzostw Świata (Cardiff City Stadium, Cardiff)
16 listopada: Walia 1-1 Belgia – Eliminacje do Mistrzostw Świata (Cardiff City Stadium, Cardiff)

Walia Cieszyli się udanym zakończeniem kampanii kwalifikacyjnej do Mistrzostw Świata po zebraniu czterech punktów w ostatnich dwóch meczach kwalifikacyjnych i zajęciu drugiego miejsca w grupie E, pomagając im osiągnąć półfinał u siebie w fazie playoff.

Smoki odniosły swoje największe zwycięstwo od ponad trzech lat przeciwko Białorusi, pomimo Daniela Jamesa, który startował z przodu obok Gareth Bale Nie był w stanie przyczynić się do żadnego z pięciu goli, które strzelił w Cardiff. 24-latek został zastąpiony w 67. minucie przez kolegi z drużyny Tylera Robertsa, który zaliczył 19. występ w reprezentacji.

READ  UFC Londyn: Tom Aspinall chętny do walki z mistrzem wagi ciężkiej Jonem Jonesem | Wiadomości MMA

W meczu z Belgią Roberts był niewykorzystanym rezerwowym, ale James ponownie rozpoczął atak i udzielił mu asysty keffer mor W połowie pierwszej połowy dośrodkowanie prawą nogą, które zostanie anulowane przez zawodnika będącego celem Cardiff City Kevin De BruyneRedakcyjny.

Szkot Liam Cooper świętuje po meczu z Andym Robertsonem 9 października 2021 r.© Reuters

12 listopada: Mołdawia 0-2 Szkocja – Eliminacje do Mistrzostw Świata (stadion Zimbro, Kiszyniów)
15 listopada: Szkocja 2-0 Dania Eliminacje do Mistrzostw Świata (Hampden Park, Glasgow)

SzkocjaWspaniała październikowa przerwa w reprezentacji w październiku została zrównoważona równie imponującym zakończeniem kampanii kwalifikacyjnej w tym miesiącu z dwoma nieodpowiedzialnymi zwycięstwami nad Mołdawią i Danią.

Liam Cooper grał pełne 90 minut w środku trzech defensywy w obu play-offach, pomagając Armii Tartan zachować dwa czyste konta.

30-letni środkowy obrońca zaliczył swój pierwszy ofensywny powrót jako reprezentant Szkocji, kiedy strzał głową został ustawiony na dalekim słupku. John Sutter O bramkę otwierającą w 35. minucie przed rozkołysanymi kibicami Hampden Park.

Ponadto Cuper miał na koncie sześć udanych play-offów, a także dziewięć wygranych pojedynków powietrznych – z czego sześć z Mołdawią, więcej niż jakikolwiek inny gracz na boisku.

Zdjęcie Stuarta Dallasa z Irlandii Północnej 12 listopada 2021 r.© Reuters

12 listopada: Irlandia Północna 1-0 Litwa Eliminacje do Mistrzostw Świata (Windsor Park, Belfast)
15 listopada: Irlandia Północna 0-0 Włochy Eliminacje do Mistrzostw Świata (Windsor Park, Belfast)

Mimo że nie zakwalifikował się do Mistrzostw Świata 2022, Irlandia Północna Cieszyli się udanym zakończeniem kampanii play-off, odbierając cztery punkty w ostatnich dwóch meczach.

Stewart Dallas grał pełne 90 minut w obu play-offach jako prawy obrońca i pomógł im zachować dwa czyste konto, w tym niespodziankę w starciu z mistrzami Europy Włochami, którzy zostali teraz zmuszeni do play-offów, aby spróbować zarezerwować sobie miejsce w Katarze.

30-latek, który ma na koncie 56 występów w reprezentacji, był bliski zdobycia swojego pierwszego gola w reprezentacji od ponad trzech lat przeciwko Azorom, ale jego strzał w 80. minucie zza pola karnego ledwo chybił. lewy post.

READ  Kiedy walczysz, jak oglądasz i układasz karty

Mateusz Klic z Polski i Michał Helic biją brawo kibicom po meczu 12 października 2021© Reuters

12 listopada: Andora 1-4 Polska Eliminacje do Mistrzostw Świata (Estadio Nacional, Andorra la Vella)
15 listopada: Polska 1-2 Węgry – Eliminacje Mistrzostw Świata (Stadion Narodowy, Warszawa)

Mateusz Klic rozegrał swoje 37. i 38. występy Polska, który awansował do eliminacji do Mistrzostw Świata po tym, jak zajął drugie miejsce w grupie A za Anglią.

31-latek wystartował w zaawansowanej pozycji pomocnika przeciwko Andorze, za napastnikami Robert Lewandowski I Arkadiusz Melik, i trwał 64 minuty, zanim został zastąpiony przez Krzysztof Piątek.

Następnie Klic grał pełne 90 minut przeciwko Węgrom, ale Orły zostały skazane na pierwszą porażkę u siebie w eliminacjach do Mistrzostw Świata od marca 2013 roku.

Doświadczony pomocnik wykonał sześć udanych odbić między dwoma meczami, w tym trzy z Andorą – największe zaangażowanie ze wszystkich graczy w Estadi Nacional.

Brazylia: Ravenha

Brazylijska Ravenha świętuje z Neymarem 14 października 2021 r.© Reuters

12 listopada: Brazylia 1-0 Kolumbia Eliminacje do Mistrzostw Świata (Corinthians Arena, Sao Paulo)
16 listopada: Argentyna 0-0 Brazylia – Eliminacje do Mistrzostw Świata (stadion San Juan del Bicentenario, San Juan)

Po tym, jak zaimponował Brazylii w swoich pierwszych trzech występach w reprezentacji w październiku, Rafinha otrzymał w tym miesiącu kolejne powołanie i został nagrodzony startem w obu eliminacjach przeciwko Kolumbii i Argentynie.

Ubrany w koszulkę z numerem 19 24-latek wykonał akcję prawą stroną w Sao Paulo, zanim odpadł na 64. miejscu, osiem minut wcześniej. Lucas Paquita Impas Selecao pękł.

Przeciw Argentynie Ravenha ponownie wystartował po swojej ulubionej prawej stronie i dołączył do niego Winicjusz Junior I Matthews Cunha W ataku trzech mężczyzn. Jednak skrzydłowy – wraz z kolegami z drużyny – miał problemy ze znalezieniem okazji przed prężną argentyńską linią obrony i został zastąpiony w 69. minucie przez Antoniusz.

Ravenha jest teraz gotowy do powrotu do Wielkiej Brytanii i dołączenia do swoich kolegów z Leeds przed niedzielnym starciem Premier League w Londynie z Tottenhamem Hotspur.

READ  Mocny obraz: Wózki czekają na ukraińskich uchodźców w Polsce

Liam Cooper z Leeds United z Charlie Cresswell 25 września 2021 r.© Reuters

11 listopada: Anglia do lat 21 drużyna 3-1 Czechy do lat 21 Eliminacje Euro 2023 (Turf Moor, Burnley)
16 listopada: Gruzja U21 3-2 Anglia U21 – Przyjazny (stadion w Batumi, Batumi)

Obiecujący obrońca Cody Dramay został powołany do kadry do lat 21 po raz pierwszy w tym miesiącu, ale nie mógł zadebiutować, ponieważ odbijał z ławki w obu meczach przeciwko Czechom i Gruzji.

Jeśli chodzi o Charliego Cresswella, wszedł na boisko jako rezerwowy w 89. minucie na Turf Moor, przed rozegraniem pełnych 90 minut w samym sercu obrony Batumi. Jednak 19-letni środkowy obrońca nie był w stanie powstrzymać Trzech Lwów przed utratą trzech bramek przeciwko Gruzji.

ID: 470373: 1false2false3false: QQ::z pulpitu db: LenBod: collection14459: