Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak włączyć „Patrz i mów” w Nest Hub Max?

Jak włączyć „Patrz i mów” w Nest Hub Max?

Podczas przemówienia programowego na zeszłotygodniowej konferencji Google I/O firma Oficjalnie zapowiedziane „Patrz i mów” Funkcja dla Nest Hub Max, która śledziliśmy. Teraz, kilka dni później, wydaje się, że ta funkcja jest szeroko wdrażana.

Teraz dostępne w aplikacji Google Home poprzez aktualizację po stronie serwera, właściciele Nest Hub Max mogą włączyć funkcję „Patrz i mów”, która umożliwia wbudowanej kamerze wykrywanie na pierwszy rzut oka i aktywowanie mikrofonu dla poleceń bez gorącego słowa „Hej Google.” Funkcja nosi wewnętrznie nazwę kodową „Bluesteel”, A Bardzo zabawny mały żart w środku.

Ta funkcja jest obecnie domyślnie wyłączona, ale stosunkowo łatwo ją włączyć. Aby to zrobić, przejdź do aplikacji Google Home, następnie do Nest Hub Max, a następnie do ustawień tego urządzenia. W obszarze Rozpoznawanie i udostępnianie funkcja znajduje się w menu Dopasowanie twarzy. Po prostu przełącz się na ustawienie, aby go włączyć.

Gdy ta funkcja jest włączona, Google podaje dodatkowe informacje na temat jej działania. Ten samiec obejmuje zasięg 5 stóp. Aby mikrofony działały, musisz znajdować się w odległości 5 stóp. Google replikuje również Face Match i Voice Match, aby upewnić się, że wszystko działa.

W naszych testach krótkie wyjaśnienie Google zdecydowanie wydaje się być zgodne z działaniem tej funkcji. Stoję na środku kuchni, może 7 stóp dalej, mikrofony nie są włączone. Mikrofony nie zaczęły nasłuchiwać, dopóki nie zbliżyłem się do stołu, około 4 stóp dalej.

Więcej o Asystencie Google:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

READ  Imię McCree zostanie zmienione z Overwatch na Cole Cassidy w przyszłym tygodniu • Eurogamer.net