Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak słynny indyjski poeta dr Harivansh Rai Bachchan stał się aniołem zbawicielem w strasznym czasie pandemii Covid!

Jak słynny indyjski poeta dr Harivansh Rai Bachchan stał się aniołem zbawicielem w strasznym czasie pandemii Covid!

Wrocław to jedno z najpiękniejszych i najbardziej historycznych miast w Polsce, a jednocześnie naprawdę młode i nowoczesne, noszące dumną nazwę kulturalnej stolicy Europy. Setki figurek różnych krasnoludów zdobią ulice i place tego pięknego miasta. Jednym z najważniejszych i najbardziej znanych z nich jest pamięć o dr Hrivansh Rai Bachchan. Jego miniaturowy posąg zdobi centralny punkt miasta, siedząc cicho na głównym placu starego miasta. Powołana w grudniu 2019 r. przez Shri Amitabha Bachchana, Prezydenta Wrocławia Jacka, Konsula Honorowego Republiki Indii, Shri Kartiki Johari.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy we Wrocławiu zdecydowała w tym roku, że krasnal pamięci Shri Harivansh Ray Bachchan we Wrocławiu będzie centralnym punktem jej zbiórki funduszy jako centralny symbol promocji wydarzenia.

WOŚP (WOSP) to największa w polskim kalendarzu impreza charytatywna, skupiająca się na zdrowiu i dobrym samopoczuciu osób znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji w naszym społeczeństwie (pierwotnie dla dzieci, potem dzieci i osób starszych, a teraz w ogóle). To poważna zbiórka pieniędzy oparta na zabawie i dzieleniu się. Większość działań w ramach zbiórki pieniędzy prowadzi armia (tak!) lokalnych wolontariuszy.

W tym momencie miasto Wrocław zaoferowało pomoc w jak największym stopniu, a dzięki kodowi QR na słynnym trollu upamiętniającym dr Harivansha Rai Bachchana będzie on widoczny na całym świecie, ułatwiając globalne darowizny. Dlatego nasze uznanie dla Banku Zasobów Ludzkich będzie najważniejszym elementem Twojego wysiłku pozyskiwania funduszy.

Zbiórka funduszy, znana jako Wielki Finał, tradycyjnie odbywa się 30 stycznia 2022 r.

Z powodu pandemii COVID normalna aktywność wolontariuszy w zbieraniu funduszy była bardzo ograniczona. Nagle statuetka słynnego indyjskiego poety stała się centralnym punktem zbiórki pieniędzy na wielkie wydarzenie charytatywne!

Statuetka z kodem QR umożliwia wszystkim z całego świata udział w tej wyjątkowej akcji zbiórki pieniędzy, która pomoże zakupić najnowocześniejszy sprzęt medyczny do leczenia oczu małych dzieci.

READ  Tenis – Nishikori jedzie wysoko po głębokim sprincie na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio

W tym roku dzięki dr Harivansh Rai Bachchan indyjska Parampara autentycznie łączy się z polską i europejską tradycją.

MUSISZ PRZECZYTAĆ: Aparshakti Khurana na Mistrzostwach Atul Sabharwal w Berlinie: „Nie musisz się martwić o wiarygodność…”

Podążaj za nami: Portal społecznościowy Facebook | Instagram | Świergot | youtube