Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak przetrwać w świecie fizycznym i okresie szczęścia – Explica .co

W Cinemascomics analizujemy wersje licencji Arvi na DVD i jak przetrwać w świecie fizycznym (Kajillionaire) i Happiness Station.

W Cinemascomics przeanalizowaliśmy kopię domową DVD pod kątem obu Jak przetrwać w świecie materialnym (Caglioneer) Jak na przykład Sezon szczęścia, Oba wydane w formacie fizycznym przez Arvi Licensing. Podczas gdy na początku mamy Evan Rachel Wood (Westworld) jako bohatera, w drugiej możemy cieszyć się zabawną komedią romantyczną z Kristen Stewart (Aniołki Charliego) i Mackenzie Davis (Terminator: Dark Fate).

Oba filmy są już dostępne na DVD i można je również kupić w ramach cyfrowej sprzedaży i wypożyczenia, z wieloma dodatkami, które przeanalizowaliśmy w Cinemascomics, bez spoilerów. Happiness Station, pomimo swojej szerokiej i słynnej obsady, nie trafiła do kin z powodu pandemii, którą wyprodukowała Covid-19, więc jest to doskonała okazja, aby być świadkiem tej łamiącej stereotypy komedii romantycznej.

Jak przetrwać w świecie materialnym (Caglioneer)

Miranda July, jedna z najpopularniejszych reżyserów i scenarzystek w Independent Circuit, ponownie odcisnęła swoje piętno po tym, jak po raz pierwszy zagrała w filmie fabularnym „ Tú, yo y todos los otros ”, który zdobył nie mniej niż 22 nagrody w konkursach takich jak Cannes, Sundance czy Los Angeles Film Festival. Po 15 latach reżyserka nakręciła swój trzeci film, który znalazł się w oficjalnej selekcji reżyserów Sundance i Fortnight w Cannes.

Universal Pictures (2020) z Evanem Rachel Wood w roli głównej, ten film komediowy, który jest równie przejmujący, jak błyskotliwy i niezwykle nowatorski, doczekał się luksusowej obsady, ponieważ zawiera także interpretacje Giny Rodriguez (Jane the Virgin) i Richarda Jenkinsa (The Shape of Woda) A ikoną jest Debra Winger (oficer i dżentelmen). Jeśli chodzi o jej argument, chodzi o Teresę (Wenger) i Roberta (Jenkins), dwóch oszustów, którzy spędzili 26 lat, edukując swoją jedyną córkę, Old Dollyu (Wood), oszukując, oszukując i kradnąc nieletnią. Zbieg okoliczności. Jednak podczas desperackiego puczu przekonali nieznajomego (Ginę Rodriguez) do przyłączenia się do kolejnego oszustwa, decyzji, która wywróciła cały ich świat do góry nogami.

READ  Klasyczna radziecka „ironia losu” dla hollywoodzkiego traktowania

Sezon szczęścia (Sony Pictures, 2020)

Sezon szczęścia

Sezon szczęścia

Daje nam wspólną historię, ale z innego i nowego punktu widzenia. W ten sposób, jeśli spotkanie z rodziną twojej dziewczyny po raz pierwszy jest trudne i jeśli nie podejrzewają, że jest lesbijką i nie przedstawiają cię prostej współlokatorce, to twoje plany, aby ogłosić się na świątecznej kolacji przed jej rodziną. Taka jest sugestia komedii romantycznej wyreżyserowanej przez aktorkę i reżyserkę Claire Duvall (Argo, Wydział), w której występują dwie z najbardziej utalentowanych i charyzmatycznych gwiazd współczesności: Kristen Stewart i Mackenzie Davis.

Kiedy Abby (Kristen Stewart) odkrywa, że ​​jej przyjaciółka Harper (MacKenzie Davis) ukryła swój związek przed całą rodziną, zaczyna kwestionować wiele rzeczy na temat partnera, którego myślała, że ​​zna i zna. Film zagłębia się w cykl emocji i odzwierciedla złożone i stresujące momenty w życiu, takie jak wyjście z szafy i bycie ze sobą szczerym, nawet jeśli nie oznacza to satysfakcji dla wszystkich, i traktowanie tematu świątecznych przyjęć jako tylnej zasłony.

Specyfikacja:

Jak przetrwać fizyczny świat (Kajillionaire): DVD: audio w języku hiszpańskim, angielskim, francuskim, włoskim i polskim (lektor) Dolby Digital 5.1. Napisy w języku hiszpańskim, angielskim, francuskim, greckim, hindi, włoskim i polskim. Film o standardowej rozdzielczości, anamorficzny panoramiczny (2,39: 1). Scenariusz i reżyseria: Miranda July, a producentami: Didi Gardner, Jeremy Kleiner i Yuri Henley. Producentami wykonawczymi są Brad Pitt, Sarah Esbjerg, Megan Ellison i Jillian Longnecker. Czas trwania: 101 minut. Klasyfikacja: Nie zalecane dla dzieci poniżej 12 lat. Dodatki: Nie. Happiness Station ”: DVD: Usługa audio w języku hiszpańskim, angielskim, francuskim, włoskim i angielskim Opis audio Dolby Digital 5.1. Napisy w języku hiszpańskim, angielskim, angielskim, głuchoniemym, duńskim, estońskim, fińskim, francuskim, holenderskim, włoskim, łotewskim, litewskim, norweskim, rosyjskim i szwedzkim. Film o standardowej rozdzielczości, ekran 16 x 9 (2,39). Napisane przez Mary Holland i Cleę Duvall i wyreżyserowane przez Clię Duvall. Producent: Isaac Klausner i Marty Bowen, producent: Wake Godfrey i Jonathan McCoy, dyrektor wykonawczy. Czas trwania: 97 minut. Ocena: Nie zalecane dla dzieci poniżej 7 lat. Dodatki: Zbyte racje:

READ  Zakończono rozruch wind w Gmachu Sztuk Pięknych

Fałszywe ujęcia z przekleństwami, śmiechem, tańcami, zapomnianymi frazami, alternatywnymi scenami, dławiącymi się i śmiejącymi się aktorkami naprawdę psują obraz.

Usunięte sceny:

Składa się z trzech wyeliminowanych sekwencji z końcowego montażu.

Na koniec miejmy nadzieję, że spodoba Ci się zakup How to Survive a Material World (Kajillionaire) i The Station of Happiness, które są teraz dostępne na DVD, a także do wypożyczenia i sprzedaży cyfrowej; W ten sposób możesz zobaczyć go tyle razy, ile chcesz, w oryginalnej wersji lub z dubbingiem w języku hiszpańskim.

DVD: Jak przetrwać w królestwie materialnym i w sezonie szczęściaDVD: Jak przetrwać w królestwie materialnym i w sezonie szczęścia

DVD: Jak przetrwać w fizycznym królestwie i stacji szczęścia Edu16k

3,50 3,50 5

Średni stopień

Ocena użytkownika / 5 (Zagłosuj jako pierwszy!)