Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak przetrwać w świecie fizycznym i okresie szczęścia – Explica .co

Jak przetrwać w świecie fizycznym i okresie szczęścia – Explica .co

W Cinemascomics analizujemy wersje licencji Arvi na DVD i jak przetrwać w świecie fizycznym (Kajillionaire) i Happiness Station.

W Cinemascomics przeanalizowaliśmy kopię domową DVD pod kątem obu Jak przetrwać w świecie materialnym (Caglioneer) Jak na przykład Sezon szczęścia, Oba wydane w formacie fizycznym przez Arvi Licensing. Podczas gdy na początku mamy Evan Rachel Wood (Westworld) jako bohatera, w drugiej możemy cieszyć się zabawną komedią romantyczną z Kristen Stewart (Aniołki Charliego) i Mackenzie Davis (Terminator: Dark Fate).

Oba filmy są już dostępne na DVD i można je również kupić w ramach cyfrowej sprzedaży i wypożyczenia, z wieloma dodatkami, które przeanalizowaliśmy w Cinemascomics, bez spoilerów. Happiness Station, pomimo swojej szerokiej i słynnej obsady, nie trafiła do kin z powodu pandemii, którą wyprodukowała Covid-19, więc jest to doskonała okazja, aby być świadkiem tej łamiącej stereotypy komedii romantycznej.

Jak przetrwać w świecie materialnym (Caglioneer)

Miranda July, jedna z najpopularniejszych reżyserów i scenarzystek w Independent Circuit, ponownie odcisnęła swoje piętno po tym, jak po raz pierwszy zagrała w filmie fabularnym „ Tú, yo y todos los otros ”, który zdobył nie mniej niż 22 nagrody w konkursach takich jak Cannes, Sundance czy Los Angeles Film Festival. Po 15 latach reżyserka nakręciła swój trzeci film, który znalazł się w oficjalnej selekcji reżyserów Sundance i Fortnight w Cannes.

Universal Pictures (2020) z Evanem Rachel Wood w roli głównej, ten film komediowy, który jest równie przejmujący, jak błyskotliwy i niezwykle nowatorski, doczekał się luksusowej obsady, ponieważ zawiera także interpretacje Giny Rodriguez (Jane the Virgin) i Richarda Jenkinsa (The Shape of Woda) A ikoną jest Debra Winger (oficer i dżentelmen). Jeśli chodzi o jej argument, chodzi o Teresę (Wenger) i Roberta (Jenkins), dwóch oszustów, którzy spędzili 26 lat, edukując swoją jedyną córkę, Old Dollyu (Wood), oszukując, oszukując i kradnąc nieletnią. Zbieg okoliczności. Jednak podczas desperackiego puczu przekonali nieznajomego (Ginę Rodriguez) do przyłączenia się do kolejnego oszustwa, decyzji, która wywróciła cały ich świat do góry nogami.

READ  Projekt telewizyjny i filmowy World of Darkness jest w trakcie realizacji dla firmy producenckiej The Witcher Series

Sezon szczęścia (Sony Pictures, 2020)

Sezon szczęścia

Sezon szczęścia

Daje nam wspólną historię, ale z innego i nowego punktu widzenia. W ten sposób, jeśli spotkanie z rodziną twojej dziewczyny po raz pierwszy jest trudne i jeśli nie podejrzewają, że jest lesbijką i nie przedstawiają cię prostej współlokatorce, to twoje plany, aby ogłosić się na świątecznej kolacji przed jej rodziną. Taka jest sugestia komedii romantycznej wyreżyserowanej przez aktorkę i reżyserkę Claire Duvall (Argo, Wydział), w której występują dwie z najbardziej utalentowanych i charyzmatycznych gwiazd współczesności: Kristen Stewart i Mackenzie Davis.

Kiedy Abby (Kristen Stewart) odkrywa, że ​​jej przyjaciółka Harper (MacKenzie Davis) ukryła swój związek przed całą rodziną, zaczyna kwestionować wiele rzeczy na temat partnera, którego myślała, że ​​zna i zna. Film zagłębia się w cykl emocji i odzwierciedla złożone i stresujące momenty w życiu, takie jak wyjście z szafy i bycie ze sobą szczerym, nawet jeśli nie oznacza to satysfakcji dla wszystkich, i traktowanie tematu świątecznych przyjęć jako tylnej zasłony.

Specyfikacja:

Jak przetrwać fizyczny świat (Kajillionaire): DVD: audio w języku hiszpańskim, angielskim, francuskim, włoskim i polskim (lektor) Dolby Digital 5.1. Napisy w języku hiszpańskim, angielskim, francuskim, greckim, hindi, włoskim i polskim. Film o standardowej rozdzielczości, anamorficzny panoramiczny (2,39: 1). Scenariusz i reżyseria: Miranda July, a producentami: Didi Gardner, Jeremy Kleiner i Yuri Henley. Producentami wykonawczymi są Brad Pitt, Sarah Esbjerg, Megan Ellison i Jillian Longnecker. Czas trwania: 101 minut. Klasyfikacja: Nie zalecane dla dzieci poniżej 12 lat. Dodatki: Nie. Happiness Station ”: DVD: Usługa audio w języku hiszpańskim, angielskim, francuskim, włoskim i angielskim Opis audio Dolby Digital 5.1. Napisy w języku hiszpańskim, angielskim, angielskim, głuchoniemym, duńskim, estońskim, fińskim, francuskim, holenderskim, włoskim, łotewskim, litewskim, norweskim, rosyjskim i szwedzkim. Film o standardowej rozdzielczości, ekran 16 x 9 (2,39). Napisane przez Mary Holland i Cleę Duvall i wyreżyserowane przez Clię Duvall. Producent: Isaac Klausner i Marty Bowen, producent: Wake Godfrey i Jonathan McCoy, dyrektor wykonawczy. Czas trwania: 97 minut. Ocena: Nie zalecane dla dzieci poniżej 7 lat. Dodatki: Zbyte racje:

READ  Fond du Lac High School wykonuje „Rodzina Addamsów, nowy musical”

Fałszywe ujęcia z przekleństwami, śmiechem, tańcami, zapomnianymi frazami, alternatywnymi scenami, dławiącymi się i śmiejącymi się aktorkami naprawdę psują obraz.

Usunięte sceny:

Składa się z trzech wyeliminowanych sekwencji z końcowego montażu.

Na koniec miejmy nadzieję, że spodoba Ci się zakup How to Survive a Material World (Kajillionaire) i The Station of Happiness, które są teraz dostępne na DVD, a także do wypożyczenia i sprzedaży cyfrowej; W ten sposób możesz zobaczyć go tyle razy, ile chcesz, w oryginalnej wersji lub z dubbingiem w języku hiszpańskim.

DVD: Jak przetrwać w królestwie materialnym i w sezonie szczęściaDVD: Jak przetrwać w królestwie materialnym i w sezonie szczęścia

DVD: Jak przetrwać w fizycznym królestwie i stacji szczęścia Edu16k

3,50 3,50 5

Średni stopień

Ocena użytkownika / 5 (Zagłosuj jako pierwszy!)