Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak oglądać mecz Man City vs.  Inter Mediolan za darmo

Jak oglądać mecz Man City vs. Inter Mediolan za darmo

Liga Mistrzów UEFA to największa krajowa nagroda w piłce nożnej.
Getty/Valerie Hash

Kupując za pośrednictwem naszych linków, Insider może otrzymać prowizję partnerską. Ucz się więcej.

To brzmi jak ktoś wyjątkowy, jesteśmy teraz bardzo blisko poznania, kto zostanie mistrzem Europy, i ty też możesz do nas dołączyć za pośrednictwem bezpłatnej transmisji na żywo z finału Ligi Mistrzów. Nie dołączamy do szumu w ostatniej chwili, ponieważ pokazujemy, jak cieszyć się największym klubowym turniejem piłkarskim już od jakiegoś czasu. Więc jeśli chcesz wiedzieć, gdzie oglądać Man City vs Inter Mediolan za darmo w dowolnym miejscu, po prostu zajrzyj poniżej. Wszystko tam jest!

Dzisiejsza bezpłatna transmisja na żywo Manchester City vs Inter Mediolan obejmuje wiele języków, w tym angielski, włoski, hiszpański, polski, niemiecki i inne. Jeśli podoba Ci się wygląd jednej z poniższych bezpłatnych opcji transmisji na żywo Ligi Mistrzów UEFA, ale nie znajdujesz się w tym kraju, potrzebujesz VPN, aby sfałszować lokalizację Twojego urządzenia; W przeciwnym razie zostaniesz zablokowany przez wykrywanie geolokalizacji. Wiele krajów, takich jak Meksyk i Kanada, nie ma możliwości bezpłatnego przesyłania strumieniowego; Podkreśliliśmy płatne usługi, które przesyłają strumieniowo grę, ale korzystanie z VPN może okazać się tańsze.

Sieć VPN, którą wyróżniliśmy poniżej, jest najlepsza w branży i łatwa w konfiguracji (nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej). Pomoże to odblokować globalne opcje przesyłania strumieniowego i znacznie poprawi twoją prywatność i ogólne bezpieczeństwo na twoich urządzeniach, więc prawdopodobnie znajdzie zastosowanie długo po zakończeniu gry.

Oglądaj bezpłatną transmisję na żywo z finału Ligi Mistrzów UEFA z dowolnego miejsca

Obecnie dostępnych jest wiele bezpłatnych opcji. Jeśli jesteś w USA, Paramount Plus jest obecnie uruchomiony 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Podobnie jak w przypadku większości bezpłatnych wersji próbnych, musisz wprowadzić szczegóły płatności, ale anuluj ją przed upływem siedmiu dni, a opłata nie zostanie naliczona. Możesz wybrać wersję próbną na poziomie podstawowym lub premium; Oba oferują transmisję na żywo z finału Ligi Mistrzów UEFA.

W przypadku poniższych opcji, jeśli nie znajdujesz się jeszcze w wymienionych krajach, będziesz potrzebować VPN, aby sfałszować swoją lokalizację, aby ominąć blokowanie geograficzne dla każdej usługi przesyłania strumieniowego.

Europejscy fani piłki nożnej w stylu dowolnym są rozpieszczani i w przeciwieństwie do większości poprzednich gier w turnieju, dzięki BT Sport dostępna jest również bezpłatna opcja z komentarzem w języku angielskim, dzięki czemu każdy w Wielkiej Brytanii może ją obejrzeć Kanał BT Sport na YouTube Bezpłatny. Kibice Interu Mediolan we Włoszech mogą oglądać mecz za darmo na Italia Kanał 5. Możesz także obejrzeć finał Ligi Mistrzów w języku hiszpańskim za darmo w Hiszpanii Uruchom RTVE. Więcej opcji oglądania Man City vs Inter Mediolan za darmo online to dostroić się do bezpłatnej austriackiej sieci Telewizja serwisowa Do ujęć z niemieckim komentarzem, albo jest Polska TVB Sport i Luksemburg RTL Zoe.

Ponownie musisz użyć VPN (patrz instrukcje poniżej), aby zasymulować lokalizację swojego urządzenia, aby znaleźć się w odpowiednim kraju, aby oglądać te transmisje na żywo, jeśli jeszcze tam nie jesteś. Naszym ulubionym ze wszystkich najlepszych dostawców usług VPN jest ExpressVPNktóra obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony.

Jakość wizualna tych transmisji na żywo jest na najwyższym poziomie, co odkryłem, testując transmisje na żywo z poprzednich meczów w tym sezonie i sprawdzając kompatybilność VPN wcześniej.

READ  Bel Group sprzedaje swoje udziały w marokańskiej firmie mleczarskiej Savelet

Jak oglądać mecz Man City vs Inter Mediolan za pomocą VPN

Uwaga: Korzystanie z VPN jest nielegalne w niektórych krajach, a korzystanie z VPN w celu uzyskania dostępu do treści przesyłanych strumieniowo z blokadą regionalną może stanowić naruszenie warunków korzystania z niektórych usług. Insider nie popiera ani nie akceptuje nielegalnego korzystania z VPN.

Zapisz się do naszego cotygodniowego biuletynu Insider Recenzje, aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących zakupów i wspaniałych ofert.

Możesz kupić logo i udzielić licencji na tę historię Tutaj.

Ujawnienie: kto to napisał i zbadał Recenzje poufnych informacji drużyna. Wyróżniamy produkty i usługi, które mogą Cię zainteresować. Jeśli je kupisz, możemy otrzymać niewielką część wpływów ze sprzedaży od naszych partnerów. Możemy otrzymać darmowe produkty od producentów do testów. Nie wpływa to na naszą decyzję o tym, czy produkt jest polecany lub polecany. Działamy niezależnie od naszego zespołu reklamowego. Czekamy na Twoje komentarze. Wyślij do nas wiadomość e-mail na adres [email protected].